NEULOGY VENTURES investuje opäť! Tento krát do spoločnosti EYERIM

  • Máme tu ďalší pondelok a Neulogy Ventures prichádza s ďalšou oznámenou investíciou. Tento krát si pod svoje krídla zobral spoločnosť Eyerim.
image_1432539590.png
  • Máme tu ďalší pondelok a Neulogy Ventures prichádza s ďalšou oznámenou investíciou. Tento krát si pod svoje krídla zobral spoločnosť Eyerim.

 

 

Najnovším prírastkom v rodine Neulogy Ventures je spoločnosť Eyerim. Táto investícia je tak trochu netradičná, keďže sa nejedná o žiaden technologický ani IT startup. Spoločnosť Eyerim je online predajcom okuliarov. V ich ponuke môžete nájsť viac ako 20.000 rôznych modelov od 30 svetových výrobcov. Okrem širokej ponuky okuliarov sa eshop Eyerim môže pochváliť aj bezkonkurenčne nízkymi cenami. Eyerim ďalej ponúka bezplatné doručenie zákazníkom v celej Európskej únií, skvelú reklamačnú politiku a 2 ročnú záruku na všetky produkty, aby tak zabezpečil svojim zákazníkom bezproblémové nakupovanie. 

 

 

Eyerim pracuje na centralizovanej databáze produktov, čo umožňuje ich rýchlu globálnu expanziu. Investícia by mala byť použitá na rozvoj spoločnosti, posilnenie marketingových aktivít a globálnu expanziu. Tím spoločnosti je zložený z ľudí, ktorí majú potrebné skúsenosti v oblasti e-commerce a v predaji slnečných okuliarov. Na čele spoločnosti, ktorá bola založená na východnom Slovensku, stojí Martin Zahuranec. Zaujímavosťou je, že Martin predtým pôsobil v spoločnosti Glasses Group Global, do ktorej investoval Nova Founders Capital, takže potrebné skúsenosti mu určite nechýbajú. Podľa informácií na Martinovom LinkedIn profile má za sebou aj viac ako ročnú skúsenosť v Nova Founders Capital na pozícií konzultanta.

„Sme radi, že v spolupráci s Neulogy Ventures budeme môcť ponúknuť našim zákazníkov ešte kvalitnejšie služby. Aj napriek tomu, že náš tím je zložený z ľudí viac ako desiatich národností, spoločnosť zostáva stále slovenská. Z nového partnerstva so silným lokálnym hráčom máme radosť a budeme naďalej pracovať na našej expanzií„, dodal na záver Martin Zahuranec, CEO Eyerim.

 

 

 

zdroj: Neulogy Ventures

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech