Neuveríte, prečo sa rozhodol šetriť! Miša Hudáka sme zastihli na nákupoch v známom obchodnom reťazci

  • Počúvať cudzie rozhovory sa rozhodne nepatrí. Ale niekedy sa dozviete aj niečo užitočné
  • A môžete pritom dokonca ušetriť! Tak ako s Kaufland Card
Kaufland Card 2
Kaufland
  • Počúvať cudzie rozhovory sa rozhodne nepatrí. Ale niekedy sa dozviete aj niečo užitočné
  • A môžete pritom dokonca ušetriť! Tak ako s Kaufland Card

Nedávno som si na nákupoch vypočula zaujímavý rozhovor. „Predstav si, minule som tu nakupovala a predo mnou stál ten herec, Michal Hudák! Keď išiel platiť, podával pokladníčke mobil. Myslíš, že jej dával svoje číslo?“ spýtala sa žena s nákupným vozíkom. „Hm, a nemal tam on nahratú tú novú Kaufland Card? Možno chcel iba zľavu,“ odpovedala sprisahanecky druhá kupujúca. Koniec rozhovoru som už nepočula, zaujalo ma však spojenie – Kaufland Card a zľavy. Takú kartu ešte nemám. Ak vďaka nej ušetrím, zišla by sa…

Naozaj sa oplatí?

Naozaj. Kaufland Card ponúka mnoho výhod, vďaka ktorým ušetríte pri nákupe ešte viac – exkluzívne zľavy, zľavové kupóny, súťaže či vernostné body. Aktivujte si ju v mobile či v predajni, a výhody vernostného programu, ktoré v Kauflande rozhodne nemajú len celebrity, si môžete začať užívať hneď teraz!

Hudák má digitálnu. Aj vy?

Ak sa ani vy bez mobilu nepohnete ani na krok, určite si aktivujte digitálnu Kaufland Card. Získate tak nielen lepší prehľad o aktuálnej ponuke či vašom bodovom konte, ale aj o zľavových kupónoch na vaše obľúbené produkty, ktoré si v mobile dokážete aj jednoduchšie aktivovať. A pri tom stále šetríte!

Digitálnu kartu si aktivujete v  aplikácii „Kaufland – Ponuka a viac“. Nájdete ju  v App Store a na Google Play. Ako na to? TU je návod!

Fyzickú kartu si môžete aktivovať aj v predajni či doma

Svoju Kaufland Card vo verzii „do peňaženky“ si môžete vyzdvihnúť aj priamo v Kauflande. Tu si ju môžete rovno aj zaregistrovať. Alebo si chcete kartu aktivovať doma?

Nech sa páči, navštívte stránku moj.kaufland.sk. TU je postup:

Hotovo! Teraz môžete pri svojich nákupoch využívať všetky výhody Kaufland Card. Viac info o aktivácii či výhodách Kaufland Card nájdete na: kaufland.sk/kauflandcard

zdroj: Kaufland

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK