Nevieš, čo kúpiť blízkym na Vianoce? Slovenská Miss v tom má jasno

  • Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková má v darčekoch jasno. Že vy ešte nie? Nechajte sa inšpirovať!
Gabriela Mendelová/Unsplash
  • Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková má v darčekoch jasno. Že vy ešte nie? Nechajte sa inšpirovať!

Od apríla tohto roka nosí Frederika Kurtulíková korunku a titul najkrajšej slovenskej krásky. V polovici decembra ju v Londýne čaká boj o titul Miss World.

„Od mojej korunovácie som prešla dlhú cestu od dievčaťa k dáme. Život missky sa môže zdať ako na obláčiku, ale niekedy je to poriadny búrkový mrak. Medzi najnáročnejšie úlohy patrí určite komunikácia s médiami a zodpovednosť za reprezentáciu ženskosti ako takej, teda vonkajšej krásy aj sebavedomého vyžarovania,“ rekapituluje charizmatická Bratislavčanka predchádzajúce mesiace a priznáva, že myšlienky na vianočné darčeky sú teraz v úzadí. „Ale veľmi ma to netrápi, pretože si tipy na vianočné darčeky zapisujem priebežne,“ prezrádza svoj „zlepšovák“.

Čo by teda Frederika odporučila ako darček pre dievčatá, ženy a dámy? „Myslím si, že ak sa zameriate na oblasť starostlivosti o telo, nič tým nepokazíte. Trendy sa menia, ale stále platí, že vlasy sú koruna krásy. Kvalitný a naozaj pekný fén BaByliss 5336PE a žehlička na vlasy BaByliss 2598PE sú základom ženskej beauty výbavy.“

zdroj: Babylissslovakia.sk

zdroj: Babylissslovakia.sk

Pánov by podľa Miss Slovensko 2019 mohol potešiť kontaktný gril Sage BGR 840. „Muži bývajú veľmi dobrí kuchári, nové recepty sú pre nich výzvou, neboja sa experimentovať a grilovanie ich baví obzvlášť. V zime si ho môžu užiť práve s kontaktným grilom hoci aj priamo pod stromčekom,“ smeje sa štíhla brunetka. 

zdroj: Sagesk.sk

„Pre tých, ktorí si strážia postavu, alebo všeobecne dbajú na zdravú životosprávu, bude perfektným darčekom vákuový super mixér Sencor SBU 7872BL. Ovocie a zeleninu mixuje vo vákuu a tým sa zabraňuje stratám enzýmov a vitamínov a netvoria sa toxíny. Koktejly aj smoothie vydržia čerstvé oveľa dlhšie, čo je vidno už na prvý pohľad,“ pridáva misska nápad na darček zo skupiny tých praktických.

zdroj: Sencor.sk

K praktickým darčekom patrí aj robotický vysávač Sencor SRV 9250BK. „A prečo nie? Keď niekomu uľahčíte prácu, dáte mu viac voľného času a ten je predsa najdrahšia komodita,“ pridáva Frederika svoj názor na praktické darčeky. Osobné aj praktické darčeky pre všetkých blízkych nakúpite v PLANEO Elektro na 50 miestach Slovenska.

zdroj: Sencor.sk

 

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech