Nicki Minaj odmietla vystúpiť na Slovensku. Nevyhovoval jej bratislavský štadión

  • Koncert Nicki Minaj mal byť jedným z hudobných vrcholov roku 2019. Kráľovná rapu mala vystúpiť na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave včera večer. Fanúšikovia majú dostať peniaze za lístky naspäť.
cop (2)
youtube.com,wikipedia.org
  • Koncert Nicki Minaj mal byť jedným z hudobných vrcholov roku 2019. Kráľovná rapu mala vystúpiť na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave včera večer. Fanúšikovia majú dostať peniaze za lístky naspäť.

Nicki Minaj včera večer prišla na pódium namiesto o 19:30, až 15 minút pred polnocou a všetkým oznámila, že sa koncert ruší z dôvodu nevyhovujúcich priestorov potrebných na jej šou plnú svetelných efektov.

Organizátori však zverejnili oficiálne stanovisko, v ktorom tvrdia, že šou bola zrušená zo strany umelca. „Šou Nicki Minaj bola zrušená zo strany umelca. Agentúra XL promotion za takmer dvadsať rokov svojej existencie nezrušila ani jeden koncert. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandardy a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj. Uskutočnili sme množstvo veľkých svetových produkcií ako Rammstein, Depeche Mode, Eros Ramazzotti, Lenny Kravitz, Onerepublic a množstvo iných,“ píše sa v stanovisku.

Nicki Minaj zverejnila na Instagrame svoju verziu toho, prečo sa nakoniec koncert neuskutočnil.

„Moje srdce je zlomené. Občas nemôžem uveriť, akých mám fanúšikov. Po dlhých hodinách a hodinách sa pokúšali pochopiť ma. Produkcia nám povedala, že budova nemá dosť energie pre obsluhu mojich výťahov (tie sa so mnou nielenže pohybujú pod a veľmi vysoko nad javiskom, no tiež presúvajú všetky rekvizity, nábytok, tanečníkov, kapelu, atď.), osvetlenia, hmly, konfiet a obrazoviek s vizuálmi. Šou by sme po niekoľkých minútach museli prerušiť. Juicy WRLD a ja sme čakali, čo sa s tým bude dať urobiť, viac ako tri hodiny. Niektorí moji fanúšikovia prišli z Rakúska, Nigérie a podobne. Zopár mojich fanúšikov som stretla a mali najlepšiu a najsladšiu energiu. Som tak sklamaná. Slovensko, milujem ťa tak veľmi a urobím všetko pre to, aby som sa sem vrátila čo najskôr. Myslím, že toto miesto a promotérsky tím neboli pripravení na to, že rapová šou bude vyžadovať takú veľkú produkciu. Riskovali by sme, že niekto bude zranený, ak by sme začali šou a niečo by počas nej prestalo fungovať. Prepáčte, že sme spolu nemohli prežiť skvelú noc.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Barbie® (@nickiminaj),

Nicki Minaj a jej prehnané požiadavky

Veľké kytice bielych a ružových ruží, vonné sviečky, veľa sladkostí, ale aj chipsy a bezkofeínovú kolu chcela mať k dispozícií rapperka Nicki Minaj. V piatok 22. februára spolu s rapperkou do Bratislavy prišiel 110 členný doprovod v desiatich luxusných autobusoch. Techniku priviezlo 18 veľkých kamiónov. O celý koncert sa staralo ďalších takmer 200 ľudí. Nicki Minaj si však potrpí aj na svoju ochranu, strážila ju a jej štáb takmer stovka pracovníkov bezpečnostnej služby.

Šatňa samotnej speváčky bola všetko, len nie obyčajná. Nicki si vyžiadala veľkú miestnosť pripravenú a zariadenú ako izba v päť hviezdičkovom hoteli. Požadovala v nej veľké zrkadlo, ale aj vaňu, množstvo čerstvých kvetov a vonných sviečok. Na relax chcela mať k dispozícii kožený gauč a luxusné kreslá. Pripravená musela byť aj veľká chladnička s bezkofeínovou kolou, veľa ovocia, slané chipsy, gumené medvedíky, lízatká a rôzne vitamíny. Napriek tomu, že v rámci jej tímu je aj jej osobný kuchár, ktorý pre ňu varí,  chcela mať po ruke menu z fast foodov v Bratislave, aby si v prípade potreby mohla vybrať.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech