Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Dôkazom je tento dom, ktorý prirovnávajú k nočnej more

  • Ponuky realitných kancelárií sú naozaj rôznorodé
  • Niektoré nehnuteľnosti sú luxusné, inú sú také, ktoré by ľudia nechceli ani zadarmo
pjimage - 2021-06-18T143639.385
CNN Unsplash/Hilbert Hill
  • Ponuky realitných kancelárií sú naozaj rôznorodé
  • Niektoré nehnuteľnosti sú luxusné, inú sú také, ktoré by ľudia nechceli ani zadarmo

Nie je tajomstvom, že ceny nehnuteľností idú nahor kvôli biednej ponuke a vysokému dopytu. Niektoré z týchto nehnuteľností nie sú v ideálnom stave, no aj napriek tomu sú na zoznamoch realitných kancelárií. Realitná agentka americkej spoločnosti Falcon Property Company v Colorado Springs v štáte Colorado,sa rozhodla podrobiť testu jeden z domov.

Ide o dom s 5 spálňami, ktorý sa predáva za necelých 600-tisíc dolárov. Samotná cena je dosť zaujímavá, pretože dom sa nachádza v luxusnej štvrti, kde ostatné domy stoja o niečo viac. Hoci fasáda domu pôsobí luxusne, pravda je iná. Interiér domu je zanedbaný, smradľavý a zničený.

zdroj: CNN

Nočná mora z Colorada

Dom sa predáva s inzerátom s nasledovným znením: „Ak túžite po kúsku pekla, ktoré premeníte na kúsok neba, nehľadajte ďalej. Tento dom je pre vás.“ Realitná maklérka dom prirovnala k nočnej more.

Nehnuteľnosť patrila mužovi, ktorý žil v inom štáte. Počas 10 rokov sa dom prenajímal nájomníčke, ktorá v poslednom období neplatila nájomné. Tým pádom bola z domu vysťahovaná. Po jej vysťahovaní sa dom premenil na zanedbanú búdu, ktorú by bolo najlepšie zrovnať so zemou. 

V oceáne bude plávať nový ostrov z odpadkov. Poslúži ako hotel a v okolí bude zbierať plasty

Steny boli pokryté čiernymi nápismi, ktoré boli vo väčšine prípadov vulgárne. V suteréne sa nachádzala mraznička, v ktorej bolo uchované mäso. To by nebolo až také strašné. Mraznička však bola odpojená od elektriny viac ako rok. Bonusom k domu je aj nepríjemný smrad, ktorého zbaviť sa bude pravdepodobne dosť náročné.

Realitná maklérka pre CNN povedala, že ponuky prijíma iba od osôb, ktoré dom navštívili. Spôsobené to je práve zápachom. 

zdroj: CNN
Zdroj: CNN

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK