Nike prichádza na trh so super modernými teniskami, ktoré ti uľahčia život

  • Nike predstavil novinku, ktorá je určená pre ľudí, ktorí pracujú v zdravotníctve alebo majú dlhé pracovné doby, kde musia často stáť na nohách
BeFunky-collage (1)
Nike.com
  • Nike predstavil novinku, ktorá je určená pre ľudí, ktorí pracujú v zdravotníctve alebo majú dlhé pracovné doby, kde musia často stáť na nohách

Spoločnosť Nike uviedla na trh novinku, ktorá je ako stvorená pre ľudí, ktorí musia každý deň stáť na nohách niekoľko hodín alebo majú častú namáhavú chôdzu. Informuje o tom vo svojej správe.

Nová obuv s názvom Nike Air Zoom Pulse je oficiálne vyrobená pre doktorov, sestričky alebo iných zdravotníckych pracovníkov, ktorí majú veľmi namáhavú chôdzu.

Obuv však môže byť určená pre každého, kto sa v práci pohybuje často a potrebuje pohodlnú a flexibilnú obuv. Flexibilitou sa myslí veľmi rýchle a pohodlné nasadenie na nohu a materiály, ktoré sa ľahko čistia.

„Obuv sa dá ľahko nasadiť a vyzuť a rovnako ľahko sa aj čistí,“ uvádza spoločnosť. Nike prichádza s pestrofarebnými kúskami, ktoré majú rôzne motívy.

Podrážka je tvorená pevnou gumou, ktorá nie je hladká, ale je perforovaná a odolná voči šmyku.

Nové kúsky by mali byť dostupné už v decembri

Spolčnosť Nike zistilla, že zdravotníci, doktori alebo sestričky majú striedavé obdobia, kedy dlho stoja alebo nemajú aktivitu a následne prídu okamihy, kedy musia pracvoať rýchlo a behať z oddelenia na oddelenie.

Vtedy je potrebné mať vhodnú obuv, ktorá nahradí súčasné „staromódne“ kúsky.

„Ako môže byť topánka pohodlná pre dlhé úseky státia a dostatočne všestranná na to, aby podporila unáhlený pohyb potrebný v núdzových situáciách? Odpoveď prichádza cez gumovú podrážku, flexibilnú medzipodošvu s pätovou jednotkou Zoom Air a pätovú vložku tak bezpečnú, že vyzerá ako mäkké, „útulné objatie“, uvádza spoločnosť vo svojej správe.

Nové kúsky tenisiek sú stavané na približne 12-hodinové zmeny. Cena a prvé kúsky by mali byť dostupné už 7. decembra tohto roka.

zdroj: Nike.com

Zdroj: Nike.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK