Nikto o ňu neprosil, ale je tu. Známa firma začala vyrábať horčicovú zmrzlinu

  • Fanúšikovia horčice si od dnes prídu na svoje
  • Schladiť sa môžu novou zmrzlinou s horčicovou príchuťou, ktorú začala vyrábať obľúbená americká firma French's
  • Fanúšikovia horčice si od dnes prídu na svoje
  • Schladiť sa môžu novou zmrzlinou s horčicovou príchuťou, ktorú začala vyrábať obľúbená americká firma French's

Plnotučná, kremžská či poctivá dijonská, ktorá ťa po pár lyžičkách rozplače. Ak si fanúšik horčice, v letných mesiacoch sa môžeš schladiť zmrzlinou práve s takouto príchuťou. Ako prvý prezentoval zmrzlinu portál Adweek, ktorý taktiež predstavil firmu, čo sa rozhodla prísť s tak výnimočnou príchuťou. Je ňou známa americká spoločnosť French’s, ktorej horčica patrí medzi najobľúbenejšie v štátoch.

French’s uzavreli spoluprácu so spoločnosťami Coolhaus Ice Cream a Atlanta agency Fitzco, aby mohli zmrzlinu vytvoriť. Keďže medzinárodný deň horčice je už v túto sobotu, chceli sviatok osláviť niečim výnimočným.

Ako milovníci sladkých i slaných chutí s jedinečnými ingredienciami sme nesmierne nadšení, že spolupracujeme s French’s horčicou pri výrobe tohto jedinečného produktu,“ hovorí generálna riaditeľka a zakladateľka Coolhausu Natasha Case. „Bolo zábavné skúmať túto klasickú chuťovú prísadu úplne novým spôsobom a vytvoriť nezabudnuteľnú, premyslenú príchuť zmrzliny,“ dopĺňa Case.

Horčicová zmrzlina sa bude podávať s malým praclíkom, ktorý doplní prekvapujúco pikantnú príchuť.

Vyskúšal by si podobnú príchuť? Síce zmrzlina je dostupná len v Amerike, slovenskí výrobcovia zmrzlín za inováciou príchutí nezaostávajú. Vo viacerých stánkoch už nájdeš exotické a netradičné chute, ktoré niekedy vyžadujú odvahu.

Viac čítaj tu >> Bratislavská prevádzka sa nebojí experimentovať. Predáva zmrzlinu s príchuťou borovičky

Kreativite sa medze nekladú a ponuka sa u viacerých výrobcov rozširuje o tradičné slovenské chute. Ktovie s čím prídu zmrzlinári nabudúce.

Zdroj: Adweek, French’s

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK