Nová slovenská aplikácia pre bicyklových nadšencov

  • Dnes bola spustená nová aplikácia od vydavateľstva DAJAMA, ktoré sa snaží povzbudzovať Slovákov do spoznávania svojej krajiny.
bike-titulka
  • Dnes bola spustená nová aplikácia od vydavateľstva DAJAMA, ktoré sa snaží povzbudzovať Slovákov do spoznávania svojej krajiny.

Aplikácia, ktorú pripravili sa volá Všetci na bajk a je vhodná pre rodiny, jednotlivcov ale aj serióznych športovcov. Aplikácia je pripravená vo forme sledovania lokácie. V jednej záložke je zoznam najbližších dôležitých miest pre cyklistov a v druhej mapa s týmito bodmi vyznačenými v tvojom okolí.

BA_cyklo_vsetci na bajk

zdroj: vsetcinabajk.sk

Aplikácia sa snaží ukázať, že na Slovensku je veľa miest, ktoré sa dá cyklisticky vidieť a nestojí to až tak veľa. Výletmi v aplikácii sa môžeš inšpirovať, ale aj si ich naplánovať. DAJAMA sa takto snaží podporiť ľudí, aby trávili čas vonku v prírode. Okrem cyklotrás a historických pamiatok, nájdeme v appke aj bufety a iné občerstvenie.

Počiatočný projekt však zatiaľ pokrýva iba Bratislavský kraj. Vydavateľstvo postupne vydáva aj knižné cyklistické trasy, avšak tým istým tempom chcú dopĺňať aj zvyšok Slovenska do aplikácie. Do budúceho leta by malo byť už pokryté kompletne. Na vynahradenie chýbajúcich častí mapy vytvorila DAJAMA súťaž pre najväčších cyklistov tohto leta. Súťaž nie je rýchlostná, takže šancu vyhrať majú skutočne všetci.

Bratislava_devin-(113)

foto: vsetcinabajk.sk

Po zaplatení štartovného (za ktoré obdržíš štartovací baliček s hodnotnými predmetmi) a stiahnutí aplikácie, športovci v podstate zbierajú zaujímavé miesta na mape, za ktoré je pridelený určitý počet bodov. Za každých sto bodov, získavaš žreb, ktorý ti po 31. auguste(kedy súťaž končí) môže zabezpečiť výhru. Pre výhercov sú pripravené tri bicykle od Kenzel, ktorý je aj generálnym partnerom, cyklistické oblečenie a doplnky.

Aplikácia je skutočne jednoduchá a prínosná, dostupná pre Android aj iPhone, a navyše zadarmo.

VIac o aplikácii na  Všetci na bajk.

zdroj: vsetcinabajk.sk  zdroj titulnej foto:gizmoids.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech