Nová technológia s názvom Livia môže zmeniť život mnohých žien

  • Livia predstavuje unikátnu technológiu, vďaka ktorej sa môžu ženy zbaviť menštruačnej bolesti, tak ako sa na 21. storočie patrí.
lo
indiegogo.com
  • Livia predstavuje unikátnu technológiu, vďaka ktorej sa môžu ženy zbaviť menštruačnej bolesti, tak ako sa na 21. storočie patrí.

S príchodom pestrofarebného zariadenia bude ženám stačiť na zbavenie sa bolesti už len tento šikovný gadget pripomínajúci štýlový iPod Nano. Funguje na unikátnom princípe blokovania receptorov bolesti, prostredníctvom elektrickej stimulácie a roky ho vyvíjal tím skúsených odborníkov.

Livia sa už dostala aj na corowdfundingovú platformu Indiegogo, aby sa čo najskôr objavila aj v komerčnom predaji a mohla tak pomôcť veľkej časti ženskej populácie.

Problém dostáva štýlové riešenie

Silná bolesť, s ktorou každý mesiac bojuje množstvo žien, je témou, o ktorej sa stále hovorí málo. Pritom zasahuje nielen do súkromného, ale aj pracovného života žien častokrát natoľko, že sú nútené napríklad aj neprísť do práca a čerpať si dovolenku.

Pokrok, ktorý sa odrazí na životoch mnohých dievčať a žien

V dobe, kedy sa technika posúva dopredu raketovou rýchlosťou, bolo len otázkou času, kedy príde zariadenie, ktoré ženy nadobro odbremení od nepríjemných kŕčov. Konečne sme sa ho dočkali, prišlo v podobe Livie.

Tá poskytuje okamžitú úľavu od kŕčov a vydrží až 15 hodín na jedno nabitie. Žiadne tabletky či obklady sa na túto modernú technológiu ani „nechytajú“.

Spoločnosť stojaca za Liviou využíva technológie využívané vo fyzioterapii. Kľúčovou je v tomto prípade takzvaná „Gate Control Theory.“ Ako to funguje? Livia  vysiela pulz, ktorý udržuje nervy „zaneprázdnené.“ To znamená, že ich nervová brána je uzavretá, signály bolesti nemôžu prechádzať a tým pádom ich žena vôbec necíti.

Obzvlášť pre ľudí, ktorí hľadajú holistické alternatívy pre potraviny, lieky a iné odvetia, je Livia prirodzeným krokom k tomu, aby sa  nadobro zbavili menštruačných bolestí. To všetko bez toho, aby sa žena musela dopovať čo i len jediným liekom alebo natierať rôznymi mastičkami.

Samotný prístroj obsahuje len tlačidlo zapnúť/vypnúť a tlačidlo plus a mínus, s ktorými je možné ovládať úroveň stimulácie. K hlavnému zariadeniu sú pripojené aj dve elektródy a malé lepiace podložky, ktoré si pripevníš na brucho alebo chrbát. Závisí to len od toho, kde pociťuješ najsilnejšiu bolesť.

Čitatelia Startitup majú jedinečnú zľavu 20  € z ceny produktu – potrebné je zadať promo kód 99664480.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech