Nové BMW radu 7 je to najlepšie, čo sme v poslednom čase videli

  • BMW vybrúsilo schopnosti svojej vlajkovej lode v luxusnom segmente
  • Nová verzia BMW radu 7 dáva jasne najavo svoje postavenie výrazným vzhľadom, sofistikovanou eleganciou a úplne novými technológiami ovládania, asistenčných systémov vodiča a konektivity
BMW
  • BMW vybrúsilo schopnosti svojej vlajkovej lode v luxusnom segmente
  • Nová verzia BMW radu 7 dáva jasne najavo svoje postavenie výrazným vzhľadom, sofistikovanou eleganciou a úplne novými technológiami ovládania, asistenčných systémov vodiča a konektivity

Model BMW 750Li poháňaný novým 8-valcovým benzínovým motorom BMW TwinPower Turbo a štandardne vybavený pohonom xDrive je jednoducho predurčený na to, aby zaujal pozíciu lídra. Emotívny jazyk elegantného dizajnu spolu so špeciálnou atmosférou luxusu v interiéri vďaka výnimočnej kvalite všetkých detailov, možnosti individuálnej úpravy a technické inovácie, to všetko z neho robí stelesnenie luxusnej triedy BMW. Uhladenosť spojená s exkluzivitou. Luxus spojený s výkonom.

BMW 750Li xDrive:
Spotreba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,6–9,5
Emisie CO2 v g/km (kombinované): 218

Dizajn, ktorý je stredobodom pozornosti

BMW radu 7 Sedan od prvého momentu očarí svojim výnimočným vzhľadom. Sebavedomý charakter podčiarkuje najmä výrazná predná časť. Na bočnej strane zvýrazňuje výšku vozidla vertikálny prvok Air Breather.

Súhra šedého laku Bernina s trblietavým jantárovým efektom vytvára eleganciu, ktorá v kombinácii s 20“ kolesami predstavuje výraz suverénnej dynamiky. Uvítanie hrou svetiel Welcome and Goodbye vás pozdraví už pred nastúpením do vášho BMW. V interiéri vás čakajú exkluzívne, vysoko kvalitné materiály, ktoré spolu s inovatívnymi funkciami Connectivity vytvárajú neprekonateľnú atmosféru.

 

Inovatívne technológie BMW radu 7 sedan

Majte všetky informácie už v prvom kroku: Funkcia BMW Intelligent Personal Assistant BMW radu 7 Sedan to umožňuje. Možno potrebujete pomoc, chcete nájsť konkrétne miesto alebo si chcete prečítať e-maily počas cesty – vyslovením „Hey BMW“ spustíte prirodzenú interakciu. Aplikácie a služby vášho BMW pritom zostanú vždy aktualizované vďaka diaľkovej aktualizácii softvéru Remote Software Upgrade. A s priekopníckymi asistenčnými systémami funkcie Driving Assistant Professional, napr. asistent riadenia a udržiavania v jazdných pruhoch, alebo systémami parkovacie asistenta Parking Assistant Plus, ako napr. inovatívny asistent cúvania, ste pripravení kedykoľvek zdolať nové trasy.

Výkonová dokonalosť

Úplne nové BMW M760Li xDrive Sedan s mohutným motorom V12 je jednoducho stvorený na to, aby to dosiahol. V kombinácii s balíkom M Sport, ako aj s exkluzívnymi dizajnovými prvkami v sivej farbe Cerium, demonštruje nezávislý dizajnový jazyk, ktorý zdôrazňuje vášeň pre dynamiku. Už na prvý pohľad priťahujú pôsobivé nasávacie otvory vzduchu všetky pohľady na široký, výkonný predný spojler. Výsledkom je výnimočný vzhľad, ktorý pokračuje exkluzívnymi diskami kolies z ľahkej zliatiny, krytmi vonkajších spätných zrkadiel v sivej farbe Cerium, nápisom V12 na C-stĺpiku a unikátnymi koncovkami výfuku v zadnej časti.

Zdroj: www.bmw.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech