Novinka z dielne RFA x IAF a MonacoBet: Fanúšikovia môžu získať 100 eur, stačí len zahlasovať!

rfa
RFA/Matúš Zeťák

Organizácia Real Fight Arena v spoluprácach s I Am Fighter a novým generálnym partnerom MonacoBet prináša novinku. Bojovníci budú odmenení po každom galavečeri sumou 2 000 eur, ktorú si rozdelia obaja aktéri najlepšieho zápasu večera v pomere 3:1, takže víťaz si odnesie 1 500 eur a porazený 500 eur.

O tom, ktorý zápas bude vyhlásený za najlepší počas celého turnaja, tentokrát rozhodnú fanúšikovia. Tí budú môcť hlasovať na stránke spoločnosti MonacoBet a sami si môžu vďaka tomuto hlasovaniu prilepšiť. Spomedzi fanúšikov sa vyberú traja výhercovia. Prvých 300 eur pre hlasujúcich bude rozdaných už tento utorok po spoločnom galavečeri RFA x IAF Warm Up. Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť v sieťach Predpredaj a Ticketportal.

zetak-rfa-warmup-220312-0216-_ET_7215-20220312
zdroj: shot by matuszetak.com | instagram.com/matuszetak

Sto eur pre každého z trojice výhercov

Po galavečeri sa spustí v nedeľu od 00:00 hlasovanie na stránke MonacoBet.sk, ktoré sa ukončí v utorok o 12:00. Fanúšikovia tak budú mať celých 60 hodín na to, aby zahlasovali za zápas večera, ktorého aktéri si rozdelia 2 000 eur. Bonus za zápas večera dostanú aj bojovníci na turnaji RFA x ZHS, ktorý prebehne 25.5. v Sosnowieci.

Odmenení budú aj hlasujúci, spomedzi ktorých bude vyžrebovaná trojica šťastlivcov. Jedinou podmienkou okrem hlasovania je, že musí mať fanúšik založený účet v spoločnosti MonacoBet a po úplnej registrácii do kasína si zákazník musí spustiť akúkoľvek hru v čase hlasovania, teda od nedele 00:00 od utorka 12:00. Až v hre mu vybehne Pop Up okno s inštrukciami, kde sa dá hlasovať za daný zápas večera.

Výhercovia budú okrem bonusu 100 eur na hráčske konto v MonacoBete odmenení aj podpísaným dresom bojovníka. RFA v spolupráci s IAF sú tak prvými organizáciami na domácej scéne, ktoré do hlasovania o zápas večera nielen zakomponujú divákov, ale ich aj spolu s MonacoBet finančne odmení. Nadchádzajúci galavečer RFA x IAF Warm Up môžete sledovať od 19:00 prostredncítvom platformy realsport.tv.

Najnovšie videá

Trendové videá