Nový McDonald’s zaujme moderným dizajnom. V tomto slovenskom meste na teba čaká jedinečný zážitok

  • Nový McDonald’s na Slovensku zaujme atraktívnym dizajnom a inováciami
  • Reštauráciu tvorí kombinácia dreva a kameňa, čím pripomína podniky na vysokej úrovni
  • McDonald’s v Nových Zámkoch, ktorý ponúka všetky benefity reštaurácie novej generácie, slávnostne otvoril franšízant s primátorom mesta
image_6483441 (34)
McDonald’s
  • Nový McDonald’s na Slovensku zaujme atraktívnym dizajnom a inováciami
  • Reštauráciu tvorí kombinácia dreva a kameňa, čím pripomína podniky na vysokej úrovni
  • McDonald’s v Nových Zámkoch, ktorý ponúka všetky benefity reštaurácie novej generácie, slávnostne otvoril franšízant s primátorom mesta

McDonald’s otvoril svoju ďalšiu prevádzku. Známa sieť reštaurácií sa tento raz zamerala na juh Slovenska, kde predstavila v poradí 38. reštauráciu. Obľúbená reštaurácia vznikla v Nových Zámkoch, a to na Nitrianskej ceste.

Verejnosť zaujme inovatívnymi riešeniami, vylepšenými službami pre zákazníkov a moderným dizajnom s ohľadom na udržateľnosť.

Atraktívny priestor s inováciami

McDonald’s si získava srdcia Slovákov už 26 rokov. Za tie roky sa z neho stala inovatívna a zodpovedná spoločnosť. O tom svedčí aj interiér novej reštaurácie, ktorý patrí medzi tie odvážnejšie.

Najnovšiu reštauráciu McDonald’s tvorí kombinácia dreva a kameňa, čo u zákazníkov evokuje pocit luxusnej reštaurácie. Moderný dizajn s názvom Wood & Stone vytvoril prestížnu atmosféru reštaurácie, ktorá ako ďalšia v poradí ponúka jedinečnú zákaznícku skúsenosť. 

Dnes je významný deň slovenského gastrobiznisu. Pred 25 rokmi na Slovensko prišiel McDonald’s

V novom priestore nechýbajú atraktívne prvky v podobe digitálnych hier pre deti ako aj detský exteriérový playland či samoobslužné kiosky, ktoré zabezpečujú digitálne a rýchle objednanie všetkých jedál z ponuky.

Cez samoobslužné kiosky môžu zákazníci pri každom nákupe prispieť zaokrúhlením výslednej sumy na charitatívne aktivity neziskovej organizácie Ronald McDonald House Charities, ktorá pomáha s rekonštrukciami detských oddelení v nemocniciach na celom Slovensku.

zdroj: McDonald’s - Obľúbený reťazec na Slovensku je vytvorený v modernom štýle Wood & Stone.

Nový priestor má vyhradených 143 miest na sedenie. V reštaurácii nechýba ani obľúbená kaviarenská časť McCafé s vlastným priestorom. Originálny dizajn reštaurácie dokonale zapadá do dizajnu zvyšných reštaurácií McDonald’s na Slovensku. Tie sa vzájomne dopĺňajú, aby Slovákom nepriniesli len obľúbené burgre, ale aj pridanú zákaznícku hodnotu a atmosféru jedinečného zážitku.

„Sme veľmi radi, že môžeme našim zákazníkom sprístupniť novú a jedinečnú reštauráciu novej generácie, a to aj napriek súčasnej náročnej situácii. Veríme, že nová reštaurácia v Nových Zámkoch si nájde svojich verných zákazníkov, ktorých si získa svojou dostupnosťou, kvalitnou ponukou, rýchlym servisom a celkovým dizajnom interiéru,“ objasňuje benefity novej reštaurácie Richard Boháč, Development Manager pre McDonald’s na Slovensku.

zdroj: McDonald’s - Nový priestor v Nových Zámkoch ponúka 143 miest na sedenie a v reštaurácii nechýba ani kaviarenská časť McCafé.

Dôraz na udržateľnosť

Okrem moderných technológií McDonald’s už niekoľko rokov razí cestu „reštaurácie novej generácie“, ktorá kladie dôraz na trvalú udržateľnosť. V posledných rokoch sa spoločnosti podarilo zrekonštruovať takmer všetky staršie prevádzky na Slovensku. 

V reštaurácii, ktorá bola dizajnovaná v štýle udržateľnosti, nechýbajú ani LOV fritézy, ktoré ušetria až 40 % oleja. Tento olej neputuje do koša, ale je použitý na ďalšie energetické spracovanie. Gril na mäso, mraziarenské chladiče či dokonca LED osvetlenie majú nižšiu spotrebu energie.

Reštaurácia je tiež vybavená špeciálnou miestnosťou na triedenie odpadu po zákazníkoch, kde zaškolenému zamestnancovi prejde rukami každý použitý obal. McDonald’s je už devätnásť rokov na líderskej pozícii v rámci poctivého triedenia odpadu po zákazníkoch priamo v reštaurácii.

zdroj: McDonald’s

K ekologickým prínosom reštaurácie novej generácie patria aktívne kroky v otázke znižovania uhlíkovej stopy, nakoľko McDonald’s nezabúda ani na vyhradené priestory pre elektro vozidlá. 

Pozitívom samostatne stojacich reštaurácií McDonald’s je, že majú možnosť ponúkať samostatnú parkovaciu infraštruktúru. Vďaka tomu si zákazníci budú môcť v tejto prevádzke Nových Zámkoch dobíjať energiu svojho eko vozidla. Pred reštauráciou sa celkovo nachádza 36 parkovacích miest.

zdroj: McDonald’s - Reštaurácia novej generácie razí cestu smerom k udržateľnejšiemu podnikaniu.
Čo ukrýva reštaurácia novej generácie?

Prvý McDonald’s sa predstavil Slovákom ešte v roku 1995, a to v Banskej Bystrici. Aj po 26 rokov si však na slovenskom trhu udržuje prvé miesto v rámci quick-service-restaurant segmentu.

Modernizácia, inovácie a spoločenská zodpovednosť. Tri faktory, ktoré zákazníkov digitálne prepájajú priamo s kuchyňou. Od roku 2019 sa v prevádzkach McDonald’s objednávky presunuli k samoobslužným kioskom. Pribudla aj obsluha priamo k stolom prostredníctvom lokátorov.

zdroj: McDonald’s

Reštaurácie novej generácie prešli aj kompletnou prestavbou v kuchynskej časti – namiesto predprípravy objednávok sa dnes v kuchyni pripravuje objednávka až po jej zadaní do systému.

„Všetky naše reštaurácie McDonald’s sa stávajú reštauráciami novej generácie nielen kvôli zavádzaniu inovácií v prospech zákazníka, ale aj kvôli ekologickému aspektu. Týmto spôsobom zlepšujeme zákaznícku skúsenosť, no tiež prevádzkujeme reštaurácie šetrnejšie voči životnému prostrediu,“ vysvetľuje Lucia Poláčeková, PR Supervízorka pre McDonald’s na Slovensku.

Väčšina reštaurácií McDonald’s je už dnes prevádzkovaná prostredníctvom franšíz. Svojim franšízantom McDonald’s ponúka svojim licenčným partnerom získanie silnej pozície na trhu na najmenej 20 rokov, plnohodnotnú biznisovú podporu, konzultácie, školenia pre zamestnancov a systém s procesmi, ktoré pomáhajú zabezpečiť podnikateľskú istotu aj v neľahkých časoch.

zdroj: McDonald’s - Novú reštauráciu v Nových Zámkoch otvoril franšízant.

Novú reštauráciu v Nových Zámkoch má vo svojich rukách dlhoročný franšízant Zoltán Vida, ktorý v tejto prevádzke poskytol prácu až 70 zamestnancom.

„Na novú reštauráciu McDonald’s v Nových Zámkoch sme sa veľmi tešili, keďže v južnej časti Slovenska bude nateraz jediná. Pôjde o moju štvrtú reštauráciu v poradí a verím, že si ju obyvatelia tohto regiónu aj rovnako obľúbia,“ tvrdí franšízant Zoltán Vida.

zdroj: McDonald’s - Novú reštauráciu v Nových Zámkoch, na ktorú sa okolití obyvatelia veľmi tešili, otvoril dlhoročný franšízant spoločne s primátorom Nových Zámkov Otokarom Kleinom.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá