Nový tabletový eko koncept v dm – Ďalšia ekologická alternatíva v sortimente čistiacich prostriedkov

dm_Denkmit_Tabs

Začiatkom januára predstavila dm nový eko koncept, keď rozšírila svoj sortiment o ďalšie udržateľné alternatívy, tentoraz pod dm produktovym radom Denkmit nature. Ide o tablety určené na čistenie kúpeľní, univerzálny čistiaci prostriedok taktiež v tabletách a fľašu s rozprašovačom. Tento jedinečný tabletový eko koncept predstavuje šetrné zaobchádzanie s prírodou a jej zdrojmi, pretože pri opakovanom používaní plniacej fľaše dochádza k menšiemu odpadu z obalov, čím sa minimalizuje plastový odpad, ktorý je potrebný pri balení produktov. Fľaša a tablety sú dostupné vo všetkých dm filiálkach a na e-shope mojadm.sk.

Ich použitie je veľmi jednoduché – naplníte prázdnu pollitrovú fľašu čistou vodou, pridáte tabletu, chvíľu počkáte a ekologický čistič je pripravený na použitie. Dávkovanie tabliet je tiež jednoduché, a to jedna tableta na pol litra pri ľahkom znečistení a dve tablety na pol litra pri bežnom až silnom znečistení. Zložky oboch čistiacich prostriedkov sú z 93 % na rastlinnej báze a viac ako
99 % organických zložiek je ľahko biologicky odbúrateľných.* Fľašu, ktorá je vyrobená zo stopercentného recyklovaného materiálu, je možné napĺňať opakovane a bez rozprašovača je vhodná aj na ďalšiu recykláciu.

Značka dm Denkmit

Výber ekologických produktov od dm značiek neustále rastie. Rodinka Denkmit nature zahŕňa výrobky, ktoré zabezpečujú udržateľnosť čistoty v domácnosti, ako sú tekuté pracie prostriedky, prášky na pranie, tablety do umývačky riadu, čistiaci prostriedok na WC, umývanie riadu, kúpeľne, ako aj univerzálny čistiaci prostriedok. Prírodné zloženie, použitie obnoviteľných surovín a výroba šetrná k životnému prostrediu sú pre produktový rad Nature rovnako dôležité ako vynikajúca kvalita. Sú balené do obalov vyrobených z recyklovaného materiálu a neobsahujú farbivá ani konzervačné prísady.

* podľa normy OECD

Denkmit nature – Náhradná fľaša na čistiace prostriedky – 1,25 eura

Náhradná fľaša na čistiace prostriedky Denkmit nature je vhodná na viacnásobné používanie. Je vyrobená zo stopercentne recyklovaného materiálu, má objem 0,5 litra a obzvlášť dlhú životnosť. Je skvelým pomocníkom v domácnosti, pretože je univerzálne využiteľná a zaobchádza s prírodou a jej zdrojmi s rešpektom. Fľaša bez rozprašovača je vhodná aj na ďalšiu recykláciu.

Denkmit nature – Univerzálne čistiace tablety nature, 4 g – 0,95 eura

Univerzálny čistiaci prostriedok v tabletách Denkmit nature s čistiacou silou sódy je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Spoľahlivo zabezpečuje čistotu a žiarivý lesk v domácnosti. Vďaka čistiacej sile sódy aktívne pôsobí pri znečistení na všetkých umývateľných povrchoch, ako je drevo, umelá hmota a mramor. Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

Denkmit nature – Čistiace tablety na kúpeľne nature, 4 g – 0,95 eura

Čistiaci prostriedok na kúpeľne v tabletách Denkmit nature s čistiacou silou citróna je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Pôsobí aktívne pri znečistení vaní, umývadiel, spŕch či kachličiek a zaisťuje čistotu a žiarivý lesk v domácnosti. Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze
a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech