Obchod Kompot uviedol na trh výnimočnú novinku: Bezcennú handru Hëgër. Predávať ju ale nebude

  • Novinka od Kompotu si získala srdcia zákazníkov hneď po zverejnení
  • Túto špeciálnu „bezcennú handru“ dostaneš iba zadarmo
  • Novinka od Kompotu si získala srdcia zákazníkov hneď po zverejnení
  • Túto špeciálnu „bezcennú handru“ dostaneš iba zadarmo

Určite si spomínaš na Kompot handru s tvárou Pellegriniho. Ak ju máš doma, môžeš k nej získať skvelú dvojičku. „Bezcennú handru“ s podobizňou premiéra Eduarda Hegera. Nerob si však „zálusk“ na jej kúpu. Kompot ti ju daruje pri objednávke nad 35 eur. Je otázne, či z nej týmto spôsobom spravili skutočne bezcennú handru, alebo limitovanú edíciu.

Po žúrke treba upratať

Obeťou a hrdinom zároveň sa stal terajší, na premiérskom kresle novousadený Eduard Heger, ktorého popularita neušla bystrému oku obľúbeného tvorcu.

„Poznáte to. Po veľkej žúrke treba upratať. Po veľkej detskej žúrke obzvlášť. Nestačí veci zamiesť pod koberec, ani zavrieť dvere na detskej izbe. Treba to zobrať od podlahy a plošne všetko vytrieť. Preto máme pre Vás špeciálnu novinku bezcennú handru Hëgër,“ píše značka Kompot na sociálnej sieti.

Zákazníci sa hneď chytili

Pod statusom značky nájdeš viacero komentárov, v ktorých sa ľudia dopytujú, či by nebolo možné uplatniť túto akciu i retrospektívne.

Handra Hëgër je bezcenná, preto Vám ju nemôžeme ani predať. Lebo nie sme Kičura. Ale dostanete ju celkom zadarmo ku každému nákupu s hodnotou tovaru 35 € a viac. Ponuka platí do vyčerpania zásob, zakončil.

Handra si získala veľmi dobrý ohlas, čo sa značke po nedávnom halloweenskom nepodarku určite zíde. Nielen naša pamäť, ale aj tá zákazníkova, poľahky siaha do novembra 2020, počas ktorého Kompot vydal špeciálnu edíciu „tekvičiaka“ s hlavou hlavného hygienika Jána Mikasa, za ktorú sa neskôr musel ospravedlňovať.

Absolútny fail v podaní Kompotu. Týmto príspevkom značne prestrelili a pobúrili ľudí na Facebooku

Zdroj: Facebook/Kompot

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech