Objavte najhorúcejšie trendy okuliarov, ktoré milujú (nielen) influenceri!

PR_cover
Inšpirujte sa od influencerov a objavte okuliare, ktoré budú dominovať tejto sezóne!

Štýlové a kvalitné okuliare, či už slnečné alebo dioptrické, vedia náš vhľad okamžite posunúť z 0 na 100. Inšpirujte sa od influencerov a objavte okuliare, ktoré budú dominovať tejto sezóne!

MASÍVNE RÁMY

Masívne okuliare sa hodia takmer ku každému štýlu, od elegantného až po sexy. Chcete lámať srdcia vďaka dokonalému doplnku? Pár okuliarov s hrubými rámami, ako napríklad tieto z Ray-Ban kolekcie sú perfektnou voľbou, ako urobiť silný prvý dojem.

Nikola Braxatorisová @brixinka, model State Street (Ray-Ban)

 

HRANATÉ RÁMY

Hranaté rámy okuliarov majú nezameniteľnú ikonickú príťažlivosť. V hrubšom prevedení sú definíciou geek šiku, zatiaľ čo s užším párom budete vyzerať štýlovo a rafinovane. Inšpirujte sa napríklad neprehliadnuteľnou kolekciou od Jimmy Choo.

Tatiana Žideková @tatianazidekova, model ALEXIS/S DDB/HA (Jimmy Choo)

Tip: Nezabudnite na rovnováhu. Štvorcové alebo obdĺžnikové rámy vyzerajú skvele u ľudí s guľatejšou tvárou, zatiaľ čo hranatejším tváram sadnú okrúhle okuliare.

 

PRIEHĽADNÉ RÁMY

Moderné, štýlové, no zároveň decentné. Okuliare s čírym rámom sú trendom, ktorý sa stal úplným „must-have“ sezóny! Bezfarebné alebo s veľmi jemným zafarbením, tieto okuliare sú takmer neviditeľné pri pohľade z diaľky, ale zblízka dodajú vášmu pohľadu nezameniteľný štýl.

Natalia @____lia, model Lucky (eyerim collection)

Tip: Chcete nové okuliare, ale nepamätáte si údaje z predpisu? Nevadí! Vďaka technologickej novinke – aplikácii Lens Scan – si môžete zmerať presné hodnoty svojich dioptrií sami v pohodlí domova.

*Aplikácia berie optické parametre z aktuálnych šošoviek, takže nenahrádza očné vyšetrenie ani neposkytuje nový predpis. Pre objednanie nových okuliarov musí byť predpis aktuálny a platný. eyerim zaručuje presné výsledky. Lens Scan od eyerim bol testovaný a spĺňa priemyselné štandardy pre presnosť.

 

DROBNÉ RÁMY

Nájdete ich všade, od veľkých značiek ako Louis Vuitton, Balenciaga a Prada až po obchody s fast-fashion ako Mango a ASOS. Rihanna a Bella Hadid ich nosia stále a teraz je čas, aby ste si ich zamilovali aj vy!

Naty Kerny @natykerny, model Itri (eyerim collection)

 

OKULIARE NA POČÍTAČ S OCHRANOU PROTI MODRÉMU SVETLU

Sme generácia, ktorá trávi množstvo času pred monitormi, preto potrebujeme účinnú (a trendy) pomôcku – okuliare na počítač s ochranou proti modrému svetlu! Už žiadne červené suché oči, bolesti hlavy alebo problémy so zaspávaním. Odporúčame eyerim collection – skvelé produkty za skvelú cenu už od 39 €! Starajte sa o seba, stojíte predsa za to!

Denis Poláš @denispolas, model Lucky (eyerim collection)

 

Black Friday na eyerim!

Nenechajte si ujsť skvelý štýl za ešte lepšie ceny. Počas Black Friday sa v online očnej optike eyerim môžete tešiť na zľavy až do 50%! Skvelý štýl a zdravé oči už na vás čakajú.

Keď okuliare, tak jedine od eyerim!

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie