Obrázok penisu, ktorý možno vidieť z vesmíru, je dôkazom, že ľudstvo sa nikdy nezmení

  • Na dne vyschnutého jazera v Austrálii sa nachádza obrovská kresba penisu.
  • Túto kresbu je možné vidieť prostredníctvom Google Maps a vesmírnych satelitov.
P0
Google Maps
  • Na dne vyschnutého jazera v Austrálii sa nachádza obrovská kresba penisu.
  • Túto kresbu je možné vidieť prostredníctvom Google Maps a vesmírnych satelitov.

Ak by sme sa nachvíľu zamysleli, čo by tak zaujalo prípadných mimozemšťanov, keby chceli preskúmať našu planétu, možno by sa pozastavili nad niektorými detailmi. Mohol by to byť seriál Majka z Gurunu, aktuálna vláda či obrovská kresba penisu, ktorá sa objavila v Austrálii.

Kresba sa objavila na dne vyschnutého jazere v Bellarine, vidieckej časti štátu Victoria, ktorá sa tam podľa miestnych nachádza už zopár mesiacov. Kresba je tak veľká, že ju vidno aj prostredníctvom Google Maps, kde je označená ako „Aussie Weiner“.

Z vesmíru môžeme toho vidieť naozaj veľa, naše satelity – a dokonca aj ručné fotografické zariadenia na palube Medzinárodnej vesmírnej stanice (ISS) – sú v týchto dňoch tak dobré, že prostredníctvom nich môžete priblížiť aj najmenšie detaily. Je to naozaj pôsobivé, že niekto vynaložil čas a úsilie na to, aby vytvoril tak veľký morfologický znak muža, že ho je možné vidieť satelitmi z vesmíru.

Ak by si žil v jaskyni po celý svoj život, pravdepodobne si uvedomíš, že väčšina ľudstva bola od nepamäti posadnutá falickými symbolmi. Už na stenách v Pompejach sa našli tieto vyobrazenia a v minulosti boli bežné v každom kúte sveta. Penisy, ktoré však môžeme vidieť z vesmíru, to už však prepískli. Na celom svete existuje len málo, čo sa nezmenilo v priebehu času.

Stačí sa pozrieť do Veľkej Británie. Už dávnejšie bol do steny kopca v Dorset vytesaný obrovský muž s absurdnou erekciou a je tam udržiavaný až dodnes. V roku 2007 študenti v Southamptone, na juhu Spojeného kráľovstva, použili prípravok na ničenie buriny, aby tak na školskom trávniku vytvorili penis vo viridiánskych farbách, ktorý by si tiež mohol vidieť z vesmíru. Vzhľadom na vyššie uvedené, Aussie Weiner je len ďalším členom (výstrelkom) tohto klubu.

Zdroj: IFL Science

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK