Obrovská pocta! Ulica v Las Vegas dostane meno po úspešnom slovenskom hokejistovi

  • V meste Las Vegas vzniká nová štvrť, ktorá bude mať ulice pomenované po hokejistoch tímu Las Vegas Golden Knights
  • Jedna z ulíc ponesie meno po útočníkovi Tomášovi Tatarovi
Foto: TASR/Martin Baumann, Pixabay.com/masbet christianto
  • V meste Las Vegas vzniká nová štvrť, ktorá bude mať ulice pomenované po hokejistoch tímu Las Vegas Golden Knights
  • Jedna z ulíc ponesie meno po útočníkovi Tomášovi Tatarovi

Ulica v americkom meste Las Vegas ponesie meno po známom hokejistovi zo Slovenska. Bude sa volať Tomas Tatar Court a je súčasťou novej štvrte v „meste hriechu“. Ulice v tejto časti mesta budú pomenované podľa hráčov klubu NHL Las Vegas Golden Knights. Informuje o tom portál The Athletic.

Mesto si takto uctí nielen hráčov, ale aj členov realizačného tímu. Svojej ulice sa dočká aj Slovák Tomáš Tatar. Hlavná ulica sa bude volať Golden Knights Way.

Útočník Tomáš Tatar odohral za tím zlatých rytierov 20 zápasov v základnej časti a osem vo vyraďovačke. Do klubu prišiel v roku 2018, v súčasnosti pôsobí v Montreale Canadiens.

Golden Knights sú v zámorskej lige pomerne novým tímom, no už inauguračná sezóna sa ukázala ako úspešná, keď sa prebojovali až do finále play off. Tam skončili vďaka Washingtonu po prehre 1:4 na zápasy.

 

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozhodol som sa podporiť projekt „ℂ𝕙𝕣á𝕟𝕚𝕞 𝕤𝕖𝕓𝕒, 𝕡𝕠𝕞á𝕙𝕒𝕞 𝕕𝕣𝕦𝕙ý𝕞“ v mesiacoch Apríl / Máj, kde z každého rúška predaného na e-shope www.silvermask.sk poputuje výťažok na nákup materiálnej pomoci pre potreby nemocníc v Trenčíne a Košiciach. Teraz sme sa všetci na chvíľu nedobrovoľne zastavili a možno pomohli, aby sa naša planéta mohla trošku nadýchnuť. Uvedomujeme si však, že našu pomoc nepotrebuje len planéta, ale aj ľudia, ktorí bojujú s chorobou, ktorá si vyžaduje hospitalizáciu. Ak sa chceš aj ty otvoriť v pomoci tým, ktorí to potrebujú a zároveň chrániť seba pred malým nepriateľom, môžeš tak urobiť kúpou rúška SILVER MASK v mesiacoch Apríl a Máj. Všetkým, ktorí sa takto „otvoria“ v týchto neľahkých časoch, zo srdca Ďakujeme. www.silvermask.sk #chranimsebapomahamdruhym #spajamesapredobruvec

Príspevok, ktorý zdieľa Tomas Tatar (trto90) (@tomastatar90),

Zdroj: TheAthletic

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK