Obrovská policajná akcia v Jelenci, zasahujú desiatky policajtov

  • V Jelenci zasahujú policajné zložky
  • Hermeticky uzavreli časť obce
nehoda za tunelom sitina
Jelenec, veľká policajná akcia TASR/Dano Veselský
  • V Jelenci zasahujú policajné zložky
  • Hermeticky uzavreli časť obce

V obci Jelenec neďaleko Nitry zasahujú od skorého rána desiatky policajtov z viacerých zložiek. Hermeticky uzavreli časť obce.

Informáciu pre Startitup potvrdil starosta obce Július Molnár. „Áno, sú tu od rána, neviem presne čo sa deje,“ reagoval na otázky reportérov Startitup starosta obce Molnár.

„V obci Jelenec dnešného dňa vykonali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III v súčinnosti s Pohotovostným policajným útvarom Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave procesné úkony v súvislosti s dokumentovaním násilnej trestnej činnosti. Bližšie informácie poskytneme keď to procesná situácia umožní,“ reagovala na otázky reportérov Startitup bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimúnková. 

Ako informoval portál tvnoviny.sk, na mieste malo byť 20 policajných áut a malo ísť o akciu, ktorá bola riadená z bratislavského policajného prezídia. Policajti zásah po približne štyroch hodinách ukončili.

V dedine neďaleko Nitry sa už v minulosti obrovská policajná akcia aj s vrtuľníkom odohrala, bolo to v septembri 2020, keď zadržali známeho kajúcnika Ľudovíta Makóa.

Aktuálna akcia však podľa našich informácií s Makóom nesúvisí.

Ako informujú Aktuality.sk, akcia bola zameraná na detskú p*rn*grafiu a dr*govú trestnú činnosť. V súčasnosti už má byť zásah ukončený.

Správu budeme aktualizovať.

Zdroj: tvnoviny.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá