Obrovský úspech: Prvá slovenská speváčka sa ocitla na billboarde na Times Square, je hlasom mladej generácie

  • Karin Ann je talentovanou speváčkou
  • Žne úspech za úspechom
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázokOb, instagram/itskarinann
  • Karin Ann je talentovanou speváčkou
  • Žne úspech za úspechom

Karin Ann má síce iba 19 rokov, no na konto si už stihla pripísať hneď niekoľko úspechov. Okrem toho, že o jej tvorbe sa už zmienili aj zahraničné médiá, ako MTV či The New York Times, Karin Ann sa pochválila ohromným prvenstvom, aké nemá na konte žiadna iná Slovenka.

Historicky prvá

Speváčka na svojej sociálnej sieti uverejnila fotografiu, na ktorej svieti jej podobizeň na najznámejšej reklamnej ploche sveta na Times Square. Spoločnosť Spotify ju totiž zaradila do svetového playlistu EQUAL Global a tak sa dostala priamo na newyorské námestie.

Konkrétne uspela s piesňou „in company“. Singel nesie aj hlbšie posolstvo. „Je to o tom, ako sa cítite uväznený a osamelý, bez ohľadu na to, či ste v miestnosti plnej ľudí alebo vo vašej izbe. Vaša myseľ môže byť veľmi strašidelným miestom. Nezabúdajte ale, že aj keď ste osamelí nemusíte byť osamelí sami, všetci spolu sme osamelí,“ uvádza Karin Ann.

Speváčka sa tak na obrom billboarde ocitla ako historicky prvá slovenská umelkyňa.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa KARIN ANN (@itskarinann)

V klipe ožívajú diela

Text spomínaného singlu vytvorila Karin Ann a za hudobnou stránkou stojí Tomi Popovič, informuje rádio Expres. Mixáž mal na starosti americký zvukový inžinier a viacnásobný držiteľ ocenenia Grammy Tony Maserati. Jeho meno sa spája s mnohými vydarenými spoluprácami a svetovými menami ako Lady Gaga či Beyoncé.

Videoklip režírovala Karin Ann so slovenským filmárom Michalom Kunesom Kováčom, pričom v klipe ožívajú diela veľkých maliarskych majstrov.

Celosvetová kampaň spoločnosti Spotify má aj dve české zástupkyne. Na billboarde sa ocitla Ewa Farna, aj dcéra Lenky Filipovej – Lenny.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa KARIN ANN (@itskarinann)

Zdroje: Facebook/ITS KARIN ANN, Radio Expres, Super.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech