Očkovaním dostaneš mikročip a nepôjdeš do neba, tvrdí prezidentský kandidát Kanye West

  • Kanye West chce ako prezident riadiť USA po vzore vymyslenej krajiny Wakanda z filmu Čierny Panter
  • Očkovanie je podľa neho čipovanie a „znamenie beštie“ a zabraňuje nám ísť po smrti do neba
  • Myslí si, že si ho za kandidáta zvolil sám Boh
TASR/AP Photo/Michael Wyke, File
  • Kanye West chce ako prezident riadiť USA po vzore vymyslenej krajiny Wakanda z filmu Čierny Panter
  • Očkovanie je podľa neho čipovanie a „znamenie beštie“ a zabraňuje nám ísť po smrti do neba
  • Myslí si, že si ho za kandidáta zvolil sám Boh

Vo vakcínach sú mikročipy, očkovaní nejdú do neba a Boh chce, aby bol prezidentom. Toto všetko a mnoho ďalšieho povedal Kanye West v rozhovore pre americký Forbes. West sa rozhodol ohlásiť svoju kandidatúru na prezidenta USA iba štyri mesiace pred voľbami a táto myšlienka mu napadla v sprche.

Kanye sa tiež priznal, že nikdy v živote nebol voliť a pri tvorbe politiky sa chce inšpirovať vymyslenou krajinou z filmu Čierny Panter, Wakandou.

Čo veta, to perla

Vyjadrenia rapera a prezidentského kandidáta sú prinajmenšom kontroverzné. Kanye West prehovoril o tom, ako sám prekonal chorobu COVID-19 ešte vo februári tohto roka. Neverí však, že by vakcína s celosvetovou pandémiou zatočila. 

Je veľa detí, ktoré po očkovaní zostali paralyzované… Takže ak hovoria, že vakcínou porazíme COVID, som extrémne opatrný. Je to znamenie beštie. Chcú nás očipovať, zabrániť, aby sme prekročili brány nebeské. Myslím tým ľudí, ktorí majú v sebe Diabla,“ povedal Kanye West. Pre zaujímavosť, rovnaké slová použil aj šéf strany ĽSNS Marián Kotleba.

Na otázku, ako by si on poradil s pandémiou koronavírusu, odpovedal, že „sa treba iba modliť“.

Boh chce, aby som bol prezidentom

Kanye West v rozhovore prezradil, že myšlienka na kandidatúru mu napadla v sprche u svokry (tou je Kris Jenner, pozn. red.). „Vymýšľal som v sprche rýmy. Zrazu mi napadlo: mal by si kandidovať na prezidenta. Začal som sa úplne hystericky smiať,“ hovorí.

Podľa rapera je úplne jasné, že voľby raz vyhrá, lebo podľa vlastných slov robí všetko len na sto percent.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Ak vyhrám voľby v roku 2020, bude to Božia vôľa. Ak ich vyhrám v roku 2024, bude to Božia vôľa,“ povedal s tým, že bude pravdepodobne kandidovať ako nezávislý kandidát. West kedysi podporoval republikána Donalda Trumpa a nosil aj šiltovku s jeho sloganom „Make America Great Again“. „S týmto rozhovorom si ju dávam dole,“ dodal.

Jeho banner bude „Birthday Party“, v preklade narodeninová oslava, pretože ak sa Kanye stane prezidentom, budú to podľa jeho slov narodeniny pre všetkých Američanov. Slovo Party však v angličtine označuje aj politickú stranu, takže ide o slovnú hračku.

Program nemá premyslený

Budúci prezident, ako Kanye West sám seba volá, ešte nemá úplne jasno v tom, akým smerom sa bude uberať jeho politika. Avšak všetko, čo urobí, bude „vôľa Božia“. Nemá napríklad jasno v tom, ako by sa mali v USA reformovať dane či armáda. Úplne priamo sa však vyjadruje proti potratom, proti trestu smrti a za zásadnú reformu policajného systému.

Raper Kanye West ohlásil prezidentskú kandidatúru. Chce zosadiť Trumpa z prezidentskej stoličky

Ako černošský prezident by sa tiež chcel venovať boju proti rasizmu v USA. Ten je dnes v Amerike témou číslo jedna, napriek tomu, že Spojené štáty prehrávajú boj s koronavírusom.

Zdroj: Forbes

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK