Oddnes sa lieta z Bratislavy do slnečnej Malagy, tú časom doplní Moskva, Dubaj aj Sardínia

  • V sobotu pribudne do zoznamu letovísk aj Sardínia
  • Postupne sa pridá Dubaj a Moskva
dovca (2)
Unsplash.com/Erik Odiin, Valentina Sotnikov
  • V sobotu pribudne do zoznamu letovísk aj Sardínia
  • Postupne sa pridá Dubaj a Moskva

Dnes odleteli z Bratislavy prví cestujúci do španielskeho letoviska Malaga. Lety zo španielskych destinácií sú povolené od začiatku tohto týždňa po zlepšení situácie v súvislosti s koronavírusom.

Z bratislavského Letiska M. R. Štefánika je možné počas leta letieť pravidelnými linkami okrem Malagy aj na španielsky ostrov Malorka a z nich. Od zajtra bude spustená aj pravidelná letecká linka do Alghera na talianskej Sardínii.

Destinácie za dobré ceny

 Najviac letov, spolu 8, v súčasnosti vybavuje z Letiska M. R. Štefánika dopravca Ryanair – aktuálne lieta z Bratislavy na Pafos na Cypre, do gréckych destinácií Solún a Korfu, do Dublinu, bulharského Burgasu, španielskej Malorky a Malagy a do Alghera a z nich.

Pravidelnú linku zo Sofie do Bratislavy a do Sofie z Bratislavy prevádzkuje dopravca Wizz Air.

Od konca júla by mali z Letiska M. R. Štefánika pribudnúť aj pravidelné lety spoločnosti Smartwings na Rodos, Krétu (Heraklion), Zakyntos či do Larnaky, ktoré využívajú aj cestovné kancelárie pre dovolenkárov.

AKTUÁLNE: Ryanair po takmer štyroch mesiacoch od dnes obnovuje pravidelné linky z Bratislavy

Lety dopravcu Pobeda s pravidelnou linkou do Moskvy a z nej sú v letovom poriadku plánované od augusta, flydubai má naplánované lety do Dubaja a z neho od septembra. Lety budú realizované v prípade umožnenia letov a otvorenia hraníc medzi jednotlivými štátmi. Dopravca Wizz Air plánuje v prípade povolenia letov lietať z Bratislavy na Ukrajinu (Kyjev, Odesa, Ľvov), do Severného Macedónska (Skopje), do Londýna či do ruského Petrohradu a z neho.

Z Bratislavy môžeš aktuálne letieť na Cyprus, do Bulharskej Sofie a do Burgasu, na grécky ostrov Korfu a do Solúnu, do Dublinu, na Malorku a na juh Španielska, do Malagy či do talianskeho mesta Alghero.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech