Odhalili identitu muža, ktorý masturboval vo vlaku pred mladou ženou. Hrozia mu až 3 roky za mrežami

  • Mladé dievča zažilo počas cesty vlakom tramatizujúci zážitok
  • Polícia už totožnosť muža pozná
Ilustračný obrázok
Ilustračný obrázok, twitter/Stop_catcalling_now
  • Mladé dievča zažilo počas cesty vlakom tramatizujúci zážitok
  • Polícia už totožnosť muža pozná

Pred pár týždňami zaplavilo sociálne siete video, ktoré zachytáva muža uspokojujúceho sa počas cesty vlakom. Dievča, ktoré sedelo v blízkosti neho si tak prešlo peklom.

Meno už je známe

Fakt, že sa udalosť odohrala za bieleho dňa, je ešte mrazivejší. Ako opisuje dievča, ktoré bolo svedkom spomínanej udalosti, nikto z okoloidúcich jej nepomohol.

Aj napriek tomu, že video obletelo celé Slovensko, identita mladíka bola doposiaľ neznáma. Počas dnešného dňa však polícia oznámila, že meno páchateľa poznajú.

V priebehu uplynulého mesiaca sme na základe novinárskych otázok zaznamenali prípad protiprávneho konania, ku ktorému došlo v jednom z vlakov smerujúcich do Bratislavy,“ píše na svojej sociálnej sieti polícia.

Z uvedeného konania bol vyhotovený aj audiovizuálny záznam, ktorý zobrazoval muža, ktorý počas jazdy vytiahol z nohavíc svoj pohlavný úd a začal na verejnosti, pred ostatnými cestujúcimi, ktorí sa v tom čase spolu s ním vo vozni nachádzali, masturbovať.

Hrozí mu odňatie slobody

„Železniční policajti sa prípadom začali ihneď zaoberať, pričom aj na základe medializovania tohto prípadu sa im podarilo v krátkom čase stotožniť tohto muža. Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol poverený príslušník Odboru železničnej polície v Bratislave obvinenie z prečinu výtržníctva 35-ročnému Lukášovi O. z okresu Topoľčany,“ vysvetľuje polícia.

Ak by bola Lukášovi preukázaná vina, za toto konanie mu hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Zdroj: PolíciaSR

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK