Odišli z veľkých supermarketov, aby založili vlastný: Slovenské Yeme bude ponúkať lokálnu kvalitu!

  • V Ružinove, na okraji budovy nového Klientského centra, sa nachádza veľmi zaujímavý koncept predajne.
  • V Ružinove, na okraji budovy nového Klientského centra, sa nachádza veľmi zaujímavý koncept predajne.

freshnewsPredajňa Yeme v Ružinove je zatiaľ jediným obchodom s touto značkou a ponúkať bude všetko to, na čo tradičné supermarkety pri svojej obchodnej politike zabúdajú – kvalitu.

Obchod, ktorý založili bývalí zamestnanci Tesca, Lidlu či Hypernovy, ponúka čerstvé potraviny od slovenských výrobcov. Podľa informácií etrend.sk je tento projekt založený na úzkej spolupráci so slovenskými mliekarňami, chovnými družstvami, farmami, obilnými mlynmi, pestovateľmi, remeselnými pivovarmi a vinárstvami.

Je pochopiteľné, že si tu zrejme nejaký ten cent priplatíš, no práve kvalitné potraviny sú to, čo v segmente supermarketov chýba a nepochybujem o tom, že si obchod nájde svoju silnú cieľovku. Už teraz má obchod na Facebookovej stránke takmer 6000 lajkov a to ešte ani neotvoril.

12650901_225486327786091_6625773187998276400_n-2

foto: Facebook/ YEME plnochutné potraviny

Dobrá je navyše aj lokalita, keďže už zajtra (24.2.) sa v tesnej blízkosti otvára Freshmarket – koncept založený na veľmi podobnej filozofii.

Dátum otvorenia Yeme je momentálne nastavený na 3.marca. Či časom pribudnú aj ďalšie predajne, to zatiaľ známe nie je – s veľkou pravdepodobnosťou to závisí práve na úspechu prvej prevádzky.

zdroj: autor, titulná foto: Facebook/ YEME plnochutné potraviny

Najnovšie video