Odštartoval limitovaný výpredaj leteniek s odletom z Bratislavy. Ceny začínajú pod 6-timi eurami

  • Znovu je to tu. Ryanair dal do predaja limitovaný počet zľavnených leteniek
  • V ponuke sú letenky do destinácií ako Bologna, Niš, ako aj posledné lety v sezóne do Burgasu, Alghero na Sardínii a mnohé iné
bum
unsplash.com
  • Znovu je to tu. Ryanair dal do predaja limitovaný počet zľavnených leteniek
  • V ponuke sú letenky do destinácií ako Bologna, Niš, ako aj posledné lety v sezóne do Burgasu, Alghero na Sardínii a mnohé iné

Ceny jednosmernej letenky s odletom z Bratislavy začínajú na sume 5,99 eur. Pozrieť sa môžeš ísť aj do Kyjeva a to za necelých 13 eur, no v predaji sú aj letenky do Barcelony za 19,99 eur.

ZNOVU JE TO TU! 🤩VÝPREDAJ LETENIEK🤩Ryanair opäť spustil na svojom webe výpredaj leteniek – Bologna, Niš, posledné lety…

Gepostet von Letisko Bratislava / Airport Bratislava am Montag, 7. Oktober 2019

Bratislavské letisko má však pre milovníkov cestovania aj iné potešujúce správy. Z hlavného mesta pribudnú nové priame pravidelné linky na Rodos a Korfu. V lete 2020 s nimi štartuje dopravca Cyprus Airways, ktorý začal počas tohtoročnej letnej sezóny prevádzkovať nové pravidelné linky z Bratislavy do Larnaky na Cypre.

„Cyprus sa stal pre Slovákov počas tohto roka naozaj obľúbenou dovolenkovou destináciou. Z toho dôvodu sme sa rozhodli pokračovať v letoch aj v lete 2020. Keďže sme si so slovenskou verejnosťou vybudovali pozitívny vzťah, s radosťou oznamujeme, že otvoríme nové priame lety z Bratislavy na Korfu a Rodos, a z Košíc na Korfu,“ oznámila obchodná riaditeľka leteckej spoločnosti Cyprus Airways Natalia Popova.

zdroj: unsplash.com

Dopravca spustí novú linku z Bratislavy na grécky ostrov Korfu 6. júna 2020. Lety budú k dispozícii 1 x týždenne, vždy v sobotu. 

Od 9. júna bude opäť prevádzkovať z Letiska M. R. Štefánika 2 x týždenne (v utorky a v soboty) lety do cyperskej Larnaky a z nej, a od 16. júna 2020 začne lietať každý utorok (1 x týždenne) na ostrov Rhodos a späť. Všetky tri letecké linky budú v prevádzke počas letnej sezóny od júna do septembra, lety zabezpečí Airbus A319.

Lety z Bratislavy do Larnaky, na Rhodos a na Korfu si môžeš rezervovať na webovej stránke dopravcu www.cyprusairways.com.

Okrem toho Ryanair od 27. októbra ponúkne aj priame lety z Bratislavy do Izraela – do Eilatu. Novinkou budú lety na nové letisko Ramon, ktoré bolo otvorené tento rok v januári, a ktoré je od centra Eilatu vzdialené len 15 minút jazdy.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech