Poznáme meno posledného Startitup dobrodruha! Táto trojica Slovákov precestuje svet

Startitup dobrodruhom #3 sa stal Matúš, ktorého videocall z Kene presvedčil najväčší počet hlasujúcich v článku. Získal až 62,26 % hlasov.

Výsledky:

Kto by sa podľa teba mal stať finálnym Startitup dobrodruhom a precestovať celý svet?

Matúš (Keňa)
62.26%
Ema (Srí Lanka)
34.69%
Viki (Zakhyntos)
3.05%

 

Projekt Office v kufri, ktorý Startitup priniesol spoločne s cestovnou kanceláriou BUBO, je týmto na konci.

Výsledkom sú 3 talentovaní Slováci, ktorí spoločne s BUBO vycestujú a dostanú zaplatené za to, že budú žiť život plný zážitkov a objavovania exotiky.

Trojici Slovákov súťaž zmenila život – už čoskoro totiž budú mať príležitosť sa presťahovať do svojej vysnenej destinácie a žiť v nej ako súčasť svojho zamestnania. V práci tak môžu dať výpoveď, svoj „office“ zbalia do kufra a svoju plnú sústredenosť budú venovať objavovaniu zážitkov, ďaleko od Slovenska.

Gratulujeme aj Viki a Eme, ktoré si so šéfom BUBO Ľubošom Fellnerom síce poradili dobre, no divákov najviac presvedčil práve Matúš.

Chceš cestovať a dostávať za to zaplatené?

Okrem Startitup dobrodruhov hľadá BUBO aj šikovných ľudí na pozície sprievodcov, ktorí sa budú živiť cestovaním a sprevádzaním v najrôznejších svetových destináciách.

Staň sa súčasťou BUBO cestovateľského tímu – stačí vyplniť dotazník na ich webe a možno sa už čoskoro presťahuješ na iný kontinent aj ty.

 

Výber troch Startitup dobrodruhov je za nami, no s trojicou talentovaných Slovákov budeme spolupracovať aj naďalej – už čoskoro sa môžeš tešiť na najrôznejší obsah z ich dobrodružných ciest, preto pravidelne sleduj Startitup.sk alebo náš Instagram.

Kto sú traja Startitup dobrodruhovia?

 

Startitup dobrodruhom #1 je Adam

V prvom kole vyhral Adam, ktorý originálnym videom o Bhutáne, zverejnenom na Instagrame Startitup, získal najväčší počet lajkov a videlo ho viac než 100-tisíc ľudí.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Startitup dobrodruhom #2 je Adam B. 

Adam zaujal už úvodným videom v hlasovaní, kde išiel svojou cestou a za svoju obľúbenú destináciu s humorom označil Veľký Draždiak v Petržalke, ktorý však predal naozaj kreatívnym spôsobom. Hlasy fanúšikov ho posunuli do ďalšieho kola, spolu s Emou, Viki a Matúšom.

V Divokej karte si sadol priamo pred šéfa BUBO a najcestovanejšieho Slováka. Ľuboš Fellner Adama potrápil nepríjemnými otázkami, o Európe mal však Adam skvelý prehľad a ukázal aj svoju komunikatívnosť.  Zo štvorice, ktorá sa pred Ľubošom Fellnerom odprezentovala, si Ľuboš vybral práve Adama.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Startitup dobrodruhom #3 je Matúš

Matúš sa do súťaže zapojil priamo z Kene, odkiaľ aj hovoril o svojej obľúbenej krajine, kde sa venuje pomoci utečencom. V začiatku hlasovania nebol úplným favoritom, potom sa však hlasy vyrovnali a Matúš postúpil do Divokej karty.

Cestovateľské otázky Ľuboša Fellnera v tomto rozhovore dosiahli novú úroveň obtiažnosti a Matúš sa nezľakol ani otázok o kmeňoch v Keni či v Južnom Sudáne a Ľuboša informoval aj o netradičnom funfacte – vysvetlil, aké rituály musia v Afrike niektorí členovia kmeňov podstupovať, aby sa stali mužmi. Divákov presvedčil sebavedomým vyjadrovaním, trefnými odpoveďami a veľkými vedomosťami.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)