Otroci, ľudské telá či kilá drog. Používatelia dark webu odhalili, čo najhrozivejšie na tejto desivej sieti našli

  • Mnohí z nás vedia o Dark webe, no aj napriek tomu sa najzvrátenejšiemu miestu internetu vyhýbame oblúkom. Ale prečo?
titdarkweb-770x404
Pixabay
  • Mnohí z nás vedia o Dark webe, no aj napriek tomu sa najzvrátenejšiemu miestu internetu vyhýbame oblúkom. Ale prečo?

Odpoveď nájdete v tomto článku. Pravdepodobne len máme rešpekt predtým, čo nie je pre naše oči. Dark Web je temná odnož internetu, na ktorú sa cez bežný prehliadač nedostanete. Je to sieť, ktorá je ostro sledovaná tajnými službami ako FBI či CIA, no aj napriek tomu nie je možné činnosti, ktoré sa tu odohrávajú odsledovať. Stretnete sa tu s obchodom s drogami, zbraňami či ľuďmi.

Dokonca si tu môžete objednať únos a následné mučenie akejkoľvek osoby. Celý proces pri tom môžete sledovať a vydávať inštrukcie k mučiacim taktikám. Znie to hrozivo, no stále to nie je dostatočne predstaviteľné. Ľahko sa to píše, ťažšie sa to číta, no predstaviť si to v plnej miere je nemožné. Používatelia redditu sa zverili s tým, čo najhrozivejšie na dark webe videli. A behá z toho mráz po chrbte.

Deep web users of reddit, what is the most fucked up/creepiest thing you’ve seen? from AskReddit

Požívatelia Dark webu na reddite, čo najhoršie a najdesivejšie ste tu videli?

GUMP1147Je tu obrovské množstvo Rusov, ktorí fungujú ako jednotlivci alebo organizované skupiny a ponúkajú služby, na základe ktorých môžete nechať hocikoho zabiť alebo chrániť.

DRIXGODNajzaujímavejšie veci, ktoré som tu našiel sú stránky, ktoré vám pomôžu si celkom zmeniť identitu. Napríklad za šesť až desať ťisíc dolárov si môžete kúpiť americké doklady, pasy, vodičské preukazy a všetky papiere, ktoré vám zabezpečia americké občianstvo pod menom, aké si želáte. Tiež tu bolo zaujímavé PDFko, ktoré vás malo naučiť ako prežiť vo väzení, ako dostať drogy do a z väzenia, o fungovaní miestnych gangov a podobne.

VLEDAJe tu niekoľko návodov, ktoré vás naučia, ako obísť bezpečnostný systém, ako zhotoviť výbušninu alebo ako spáchať akýkoľvek trestný čin bez toho, aby ste sa dostali do väzenia.


LUKEPAOhromné množstvo drog na predaj. Neviem nakoľko to bolo legitímne, no dali sa tu zakúpiť kilá tvrdých drôg ako kokaín, heroín a podobne.


CRISISOFCONSONANTNajdivnejšia vec, ktorú som tu videl boli lekárske inzeráty. Tvrdili, že majú sklady plné ľudí v najrôznejších kútoch sveta v rozdielnych podmienkach. Či už to boli bezdomovci unesení v New Yorku alebo otroci zakúpení z tretieho sveta, zákazník si mohol vybrať hocijaké neetické experimenty, ktoré sa na nich budú testovať. Bolo to naozaj desivé  a veľmi reálne, pretože sa tu tieto inzeráty nevyskytovali v takej miere, ako tie od nájomných vrahov.

SUGARCOATEDKNIFENašli sa tu obchodníci so zbraňami. Dokonca aj v Spojenom kráľovstve, kde môžete sotva legálne držať niečo väčšie ako vreckové pištole či poľovnícke pušky. Prešiel som zopár inzerátov, väčšina z týchto zbraní bola za menej ako 1000 dolárov a mali východoeurópsky vzhľad.


Tento článok rozhodne neslúži k tomu, aby ste sa prihlásili na Dark web a hľadali, či si z neho niečo dokonca objednávali. Každý prípadný prístup na Dark web vykonávate na vlastné riziko a musíte počítať s následkami vášho konania.

Zdroj: Interez.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech