Pán Cakes – Obľúbená bratislavská palacinkáreň ponúka kvalitné palacinky ako od starej mamy

  • Pán Cakes prináša osvedčenú klasiku s modernými prvkami.
  • Pán Cakes prináša osvedčenú klasiku s modernými prvkami.

Palacinky boli neodmysliteľnou súčasťou detstva asi každého z nás. Nie je teda prekvapením, že palacinkárne u nás zažívajú taký menší boom.

Jedným z bratislavských obľúbencov je aj Pán Cakes. Už viac ako rok ho nájdeš na Suchom mýte pri Hodžovom námestí. Domácku atmosféru spojili s moderným prístupom ku tradičnej pochúťke.

foto: FB/Pán Cakes – A jeho palacinky

Okrem klasík s džemom alebo nutellou nájdeš u Pána Cakesa aj menej tradičné, no o to zaujímavejšie náplne. Medzi nimi „snickers“ s nugátom, karamelom, mliečnou čokoládou a orieškami, či gaštanové pyré so šľahačkou.

Hanbiť sa nemusia ani za svoje slané palacinky. Tam nechýba slovenská klasika – bryndza. Okrem toho napríklad tuniaková s horčicovým dresingom, či syrová so schwarzwaldskou šunkou. Pán Cakes nezabúda ani na bezlepkových a bezlaktózových zákazníkov.

„U nás nájdete sladké palacinky podľa tajného receptu Pána Cakesa, slané palacinky z pšenično-pohankového cesta alebo bezlepkovo-bezlaktozové palacinky z ryžovo-pohankového cesta s bezlaktozovým mliekom,“ tvrdí Pán Cakes na svojej stránke.

foto: FB/Pán Cakes – A jeho palacinky

No nie je to iba o palacinkách. Na raňajky ponúkajú okrem palaciniek aj koláče a croissanty. Na obed si môžeš dať polievku. Do budúcna pripravujú aj šaláty. Pán Cakes je aj kaviareň, kde si môžeš dať kvalitnú taliansku kávu Carraro, milkshake, limonádu či dokonca víno.

V Pán Cakes našli veľmi peknú rovnováhu medzi experimentovaním a zachovaním klasickej podstaty palaciniek, aké poznáme od starých mám. Málokoho teda prekvapí ich popularita.

foto: FB/Pán Cakes – A jeho palacinky

foto: FB/Pán Cakes – A jeho palacinky

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech