Partii chalanov sa podarilo vybudovať coworking nabitý kreativitou

maso
Mäsokombinát.space

Zaparkuješ priamo pred kanclom a spravíš si výberovú kávičku, ktorú si vypiješ na terase. Struhneš si jeden podcast alebo nafotiš pár fotiek v ateliéri, svoje dielo upravíš na dedikovanom mieste a pokecáš so známym dídžejom. Ak si podobne predstavuješ svoj vysnívaný pracovný deň, čítaj ďalej, pretože partia chalanov spravila v Bratislave coworkingový priestor, ktorý ocení každý freelancer.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Mäsokombinát Space (@masokombinat.space)

Rád vymeníš večery na gauči za návštevu klubu? Potom ti určite značku Mäsokombinát nemusíme predstavovať. Vo svete hudobných eventov sa pohybujú od roku 2015 a priniesli do hlavného mesta to, čo tu vtedy chýbalo – kombináciu žánrov, ktoré ťa zabavia na parkete až do skorého rána.

Od svojho fungovania usporiadali mnoho úspešných eventov, na ktoré priniesli svetové mená ako Ross from Friends alebo Sammy Virji, a podarilo sa im vybudovať značku, ktorá je synonymom kvalitných hudobných akcií.

Mäsokombinát.space pre všestranných kreatívcov

Chalani však nezostali iba pri organizovaní eventov a premenili obyčajné kancelárske priestory na plnohodnotný coworking, ktorý slúži aj ako ich zázemie. Nájdeš u nich napríklad aj DJ Room, v ktorom si prídu na svoje začínajúci, ale aj pokročilí dídžeji. 

5H1A1430-1-scaled (1)
zdroj: Mäsokombinát.space

Coworking je rozdelený na tri hlavné časti. Prvou z nich je samotný pracovný priestor, kde si môžeš prenajať fixné miesto s vlastným stolom a kvalitnou stoličkou. Aby ťa pri meetingoch alebo calloch nikto nerušil, využiť môžeš meetingovku, v ktorej budeš mať dostatok súkromia. Ako bonus ťa čaká uvoľnený kolektív z marketingovej a eventovej sféry.

Ďalšou časťou je odhlučnené podcastové štúdio vybavené štyrmi mikrofónmi s podcastovým zariadením. Všestranné štúdio využiješ na nahrávanie klasického aj video podcastu a rozhovor odmoderuješ z pohodlných kresiel, kde si môžeš upraviť osvetlenie a kulisy podľa svojich potrieb. Ak chceš z nahrávania vyťažiť čo najviac, využiť môžeš aj video nahrávanie na viacero kamier, profesionálne osvetlenie a postprodukciu výstupu alebo aj čoraz obľúbenejší live-streaming. 

podcast2
zdroj: Mäsokombinát.space

Veľkou výhodou štúdia je akustické riešenie, ktoré pozostáva z mobilných akustických paravánov takže si môžeš prispôsobiť scény rozhovoru podľa svojich predstáv. V štúdiu sa nahrávali aj diely obľúbených podcastov Sexuálna výchova, MMA TROJKA a Boris a Brambor. Podcastové štúdio si môžeš prenajať aj vtedy, ak nemáš svoje fixné miesto v coworku.

Poslednou, ale rovnako významnou časťou je aj fotoateliér, ktorý sa môže pochváliť trojmetrovou fotostenou v rôznych farebných prevedeniach, dvomi svetlami Aputure so svietivosťou 5 200 lúmenov a softboxmi na stojanoch. Najviac sa hodí na produktové alebo portrétové fotenie a vyskúšali si ho už Milan Lieskovský, Teri Kosecová či dídžejka C:RCLE.

5H1A8884-scaled (1)
zdroj: Mäsokombinát.space

Darček pre členov

Mäsokombinát.space je multifunkčný priestor, ktorý spája príjemnú atmosféru a kreativitu na skvelej adrese v Ružinove. Coworking je dostupný MHD, bicyklom alebo autom s možnosťou prenájmu parkovacieho miesta rovno pri vchode do budovy.

V priestoroch sa nachádza aj sprcha, ktorú oceníš po behu na vyvetranie hlavy a načerpanie nových nápadov. Upozorňujeme však, že coworking je vysoko návykový, hlavne priestranná terasa, z ktorej môžeš pozerať zlatisté západy slnka.

Ak sa staneš plnohodnotným členom, chalani majú pre teba pripravený aj parádny darček v podobe 1 voľnej hodiny v Mäsokombinát DJ Room, podcastovom štúdiu alebo v ateliéri. Je len na tebe, ktorý priestor si vyberieš.

Najnovšie videá

Trendové videá