Pellegrini: Keď oznamujete ľuďom, ktorých zatknete, že ich zatknete, nájdete u nich tak veľké…

  • Zatknutie Jaroslava Haščáka bolo podľa Pellegriniho teatrálne
  • Richard Sulík tvrdí, že polícia má konečne rozviazané ruky a koná podľa seba
haščák pellegrini
TASR/Michal Svítok, Jakub Kotian
  • Zatknutie Jaroslava Haščáka bolo podľa Pellegriniho teatrálne
  • Richard Sulík tvrdí, že polícia má konečne rozviazané ruky a koná podľa seba

Zatknutie šéfa Penty Jaroslava Haščáka bolo podľa Petra Pellegriniho príliš teatrálne. Povedal to v nedeľnej diskusii televízie TA3, kde bol hosťom spolu s ministrom hospodárstva Richardom Sulíkom.

Podľa šéfa strany Hlas-SD bolo zbytočné, keď do sídla Penty nabehlo 50 kukláčov so samopalmi. Kauza Gorila je totiž už desiatky rokov stará a Penta sa počas tohto času niekoľkokrát sťahovala. Navyše, z predchádzajúcich zatknutí bolo jasné, že si NAKA príde aj po Haščáka.

Žralok, ktorý plával v biznise aj vysokej politike. Jaroslav Haščák, jeden z najbohatších ľudí sveta

Keď oznamujete ľuďom, ktorých zatknete, že ich zatknete, nájdete u nich tak veľké…“ povedal Pellegrini s tým, že Haščák si určite nenachystal všetky dôkazy v kancelárii, aby ich mal všetky k dispozícii, keď o šiestej príde polícia. Pellegrini označil zásah policajtov za teatrálny a „snahu prekričať neschopnosť súčasnej vlády“.

Minister hospodárstva Richard Sulík priznal, že zásah možno bol trochu teatrálny, ale zrejme to bolo potrebné. „Prečo ich tam muselo ísť 50? Možno niekedy je to priveľa,“ povedal Sulík s tým, že polícia koná podľa seba, keďže má konečne rozviazané ruky.

Zdroj: TA3

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech