Pod hradom v Bratislave dnes dopoludnia striekal gejzír

  • Na vzniknutú situáciu upozornil satirický portál Zomri
  • Čo sa pri Vydrici deje?
Ilustračný obrázok (pixabay.com)
Pixabay
  • Na vzniknutú situáciu upozornil satirický portál Zomri
  • Čo sa pri Vydrici deje?

V dopoludňajších hodinách striekal v centre Bratislavy gejzír. V poste na to upozornil satirický portál Zomri, kde na seba vtipné komentáre nenechali dlho čakať. Voda striekala na mieste, kde aktuálne prebieha výstavba projektu Vydrica.

Aká krajina, taký gejzír #Vydrica (Tomáš)

Gepostet von Zomri am Montag, 16. September 2019

Dôsledok nehody

To, že gejzír vody je dôsledkom nehody, potvrdila redakcii Startitup spoločnosť Vydrica Development, a.s. vo svojom stanovisku, ktorému nechýba humor.

„Dnes ráno došlo k pretrhnutiu výtlačnej prípojky DN 350 do vodojemu na hradnom kopci. Potrubie je momentálne odstavené, porucha nemá vplyv na zásobovanie vodou. Na odstránení poruchy intenzívne pracujú dodávateľské spoločnosti. Nateraz je ‚slovenský národný gejzír’ pod kontrolou a jeho prípadné pokračovanie oznámime prostredníctvom satirickej stránky Zomri,” uvádzajú pre Startitup.

O projektre Vydrica

Na stránke developera sa uvádza, že Vydrica sa v architektonickom výraze vyznačuje kvalitou použitých materiálov a nadštandardnou úrovňou detailov. Rešpektuje Územný plán zóny a vkusne odkazuje na najstaršie časy Bratislavy. Projekt dozrieval pod rukami odborníkov dlhú dobu a prešiel množstvom vylepšení, aby zohľadnil všetky potreby moderného, kvalitného a pocitovo príjemného miesta.

O tom, že má bratislavské Podhradie prejsť radikálnym „faceliftom“, sa pošuškáva už roky. Pred pár mesiacmi sa však situácia významne pohla. Svoj koniec ohlásilo aj legendárne Účko, ustúpilo developerom, ktorí zverejnili nové vizualizácie týchto priestorov.

Viac čítaj Tu>>>Najočakávanejší projekt Bratislavy dostal reálne kontúry. Na svete sú nové vizualizácie obnovy Podhradia

„Vydrica je posledný dielik skladačky. Keď ho vložíte do mapy, celé mesto sa rozžiari,“ povedal architekt a urbanista a taktiež spoluautor ideovej štúdie Vydrice Igor Marko.

Zdroj: Facebook Zomri, Vydrica.com

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech