Pod Tatrami nájdeš jedinečný coworking: Ľudia si najviac cenia vlastnú flexibilitu

  • Coworking Poprad nie sú len zdieľané kancelárske priestory
  • Už viac nemusíš strácať čas s prenájmom kancelárskych priestorov
coworking
AP/Tomas Kuzar
  • Coworking Poprad nie sú len zdieľané kancelárske priestory
  • Už viac nemusíš strácať čas s prenájmom kancelárskych priestorov

Ak si človek, ktorý vykonáva svoju prácu z domu, ale chýba ti socializácia a ruch spojený s kanceláriou alebo si práve začal s podnikaním a nechceš si prenajímať kancelárske priestory, pretože tvoja práca je flexibilná, máme pre teba riešenie. 

Čoraz viac ľudí začína využívať výhody coworkingu a prispôsobuje si výkon práce presne podľa svojich predstáv a potrieb. Ak si sa s výrazom coworking ešte nestretol, je to štýl práce, v ktorom ľudia vykonávajú činnosti v zdieľanom priestore. Nielenže nemusia pracovať na rovnakej úlohe, ale zväčša nie sú ani z rovnakej firmy. 

Výhodou takýchto priestorov je najmä to, že si miesto v kancelárii objednáš iba v deň, kedy ho potrebuješ alebo sa ti to hodí. V prípade, ak ťa čaká nejaká dôležitá prezentácia, môžeš si objednať iba konferenčnú miestnosť, v ktorej budeš mať zabezpečené všetko podľa svojich predstáv. Coworking funguje na báze prenájmu konkrétneho miesta alebo zasadačky na vopred dohodnutý čas. 

Každý coworking má iné špecifikácie a služby a môžeme o nich hovoriť ako o priestoroch budúcnosti. Podľa Cush Wake Offices sú veľmi výhodné najmä pre freelancerov, IT špecialistov, účtovníkov, právnikov, ale aj pre startupy. Jeden z takýchto zaujímavých coworkingov vznikol aj v Poprade. 

Ako sa zrodil nápad popradského coworkingu 

Niekedy začiatkom roka 2017 sa v hlave Tomáša Kuzára a jeho manželky zrodil nápad pre vytvorenie zdieľaného kancelárskeho priestoru v Poprade.

„Plánovali sme sa presťahovať z Bratislavy do Popradu, avšak ponuka IT pracovných pozícií bola v porovnaní s veľkými mestami limitovaná. Nápad bol vytvoriť tím IT ľudí, ktorí by mohli pracovať z Popradu,“ vyjadril sa Tomáš. 

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: cushwakeoffices, biznisranajkypoprad, coworkingpoprad

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá