Poleť do Izraela rozbehnúť svoj startup

  • Chceš zažiť na 5 dní inovatívne prostredie Tel Avivu, networkovať s úspešnými biznismanmi a stretnúť najlepšie start-upy z celého sveta? Potom je súťaž Start Tel Aviv pre teba!
tel-aviv-877178_960_720
pixabay.com
  • Chceš zažiť na 5 dní inovatívne prostredie Tel Avivu, networkovať s úspešnými biznismanmi a stretnúť najlepšie start-upy z celého sveta? Potom je súťaž Start Tel Aviv pre teba!

 

Start Tel Aviv Competition je medzinárodná súťaž, ktorá prináša možnosť 30-tim startupom z celého sveta zažiť na vlastnej koži na 5 dní startupový ekosystém Tel Avivu. Táto súťaž prebieha v 30-tich vybraných krajinách sveta a z každej krajiny sa vyberie jeden startup, ktorý ju bude v Izraeli prezentovať. Zoznam výhercov bude teda zahŕňať najzaujímavejšie startupy z celého sveta.

Tohtoročnou témou súťaže je „Technológie s pozitívnym spoločenským dopadom“

Súťaž Start Tel Aviv na Slovensku zastrešuje  Neulogy, Izraelské veľvyslanectvo a Impact Hub. Finále súťaže sa bude konať v priestoroch Impact Hubu 26.6. 2017 o 18:00.

foto: archív Tel Aviv Competition Slovakia 2017

Výhra

Víťaz zo Slovenska sa zúčastní na päťdňovej profesionálnej medzinárodnej konferencii pre startupy s názvom DLD Tel Aviv Innovation Festival, ktorá sa bude konanať medzi 3. a 7. septembrom 2017. Výherca sa zúčastní semináru pre startupy, ktorý je dizajnovaný špeciálne pre skupinu 30-tich výhercov z krajín z celého sveta a s miestnych startupistov. Bude im poskytnutá príležitosť networkovať, stretnutúť sa s investormi, konkurenciou, ale predovšetkým nahliadnuť do startupového ekosystému v Izraeli.

 

Koho hľadáme:

  • Slovenské startupy z oblasti ICT, špeciálne IOT, webové a mobilné technológie v štádiu získania prvých investícií
  • Veková skupina tímu by mala byť v rozpätí 25 – 37 rokov (v špeciálnych prípadoch vie byť udelená výnimka)
  • Tím musí mať prototyp svojho riešenia, ktorý je už testovaný a je možné ho prezentovať
  • Účastník súťaže, ktorý následne vycestuje do Izraela, musí byť jedným zo zakladateľov alebo riaditeľov firmy (nie zamestnanec)
  • Podnikavá a inovatívna spoločnosť
  • Nezávislá firma (nesmie to byť dcérska spoločnosť väčšej spoločnosti)
  • Výherca musí rozprávať po anglicky a Izrael by mal byť preňho zaujímavý
  • Tohtoročná konferencia DLD je zameraná predovšetkým na technológie so sociálnym dopadom, preto silne odporúčame prihlásiť sa podnikateľom z tejto oblasti

Registruj sa TU

Vyplň formulár v angličtine:

Úspešní uchádzači budú pozvaní na prezentáciu svojich startupov, ktorá sa bude konať 26.6. v Impact Hube. Odborná porota zložená z investorov a podnikateľov posúdi projekty a vyhlási víťaza. Víťazi budú vyhlásení niekoľko dní pred konaním súťaže.

Joini sa na podujatie cez facebook.

Zdroj: tlačová správa Tel Aviv Competition Slovakia 2017

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie