Poliačik rozbehol „biznis so spánkom“ a prezradil, prečo kritizoval očkovanie. Bol som anitvaxer „light“, priznal

  • Martin Poliačik prezradil, prečo sa v minulosti pozeral na vakcináciu kriticky
  • Tento postoj súvisel s jeho najbližšou rodinou
  • Ohľadom očkovania na Covid-19 má pritom jasný názor
poldik
Startitup
  • Martin Poliačik prezradil, prečo sa v minulosti pozeral na vakcináciu kriticky
  • Tento postoj súvisel s jeho najbližšou rodinou
  • Ohľadom očkovania na Covid-19 má pritom jasný názor

Martin Poliačik sa po parlamentných voľbách v roku 2020 stiahol z aktívnej politiky a v súčasnosti sa venuje najmä biznisu. Spolu s manželkou totiž odštartoval podnikanie s tzv. záťažovými prikrývkami. 

Politikovo meno sa nedávno skloňovalo aj s témou očkovania. Poliačik totiž nedávno priznal, že v minulosti bol kritikom vakcinácie. „Mal som pochybnosti s účinnosťou vakcín pre každého,“ prezradil exposlanec. 

Priznal, že tento jeho postoj súvisel s predčasným narodením jedného z jeho synov. „Kvôli predčasnému narodeniu mal oslabenú imunitu. Vtedy som sa rozhodol, že nie je dobré ho nechať očkovať ako bábätko. Dali sme ho zaočkovať až neskôr a nie kombináciou všetkých vakcín naraz, ale vakcíny dostával naraz len niekoľko a postupne. Bol som ako keby taký antivaxer light,“ zaspomínal Poliačik.

Postupne podľa vlastných slov zistil, že to nie je ani tak o vakcínach, ako o ňom samotnom. Uznal, že očkovanie prináša viac pozitív ako negatív.

S týmto prístupom som vošiel aj do dnešnej pandemickej éry. Pri očkovaniach na Covid-19 si myslím, že sú najlepšou a aj najschodnejšou cestou, ako sa z pandémie dostať von,“ dodal.

O „biznise so spánkom“, téme drog, očkovaní, ale aj živote v 90. rokoch v Považskej Bystrici sa dozvieš v pripravovanom rozhovore s exposlancom Martinom Poliačikom.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie