PornHub má problém, zažaloval ich nepočujúci človek, jeho dôvod ťa prekvapí

  • V USA ju zažaloval sluchovo postihnutý človek, ktorému chýbali titulky aj napriek tomu, že si zaplatil prémiový obsah
  • PornHub sa k tomu nechce zatiaľ vyjadrovať
Unsplash
  • V USA ju zažaloval sluchovo postihnutý človek, ktorému chýbali titulky aj napriek tomu, že si zaplatil prémiový obsah
  • PornHub sa k tomu nechce zatiaľ vyjadrovať

Známu internetovú stránku pre dospelých zažaloval sluchovo postihnutý človek. Podľa doteraz zistených informácii sa žaloba k PornHubu dostala kvôli tomu, že dotyčný človek nemal ani po zaplatení prémiového obsahu žiadne titulky. O žalobe na známu stránku informuje americká stanica Foxnews.

Yaroslav Suris zažaloval PornHub s odvôvodnením, že stránka nerešpektuje jeho práva podľa amerického zákona o Američanoch so zdravotným postihnutím. Asociácia zakazuje diskrimináciu ľudí so zdravotným postihnutím v oblastiach zamestnania, doprava, verejného ubytovania, komunikácie a prístupu k programom a službám štátnej správy či miestnej samosprávy.

Suris podľa portálu tmz.com tvrdí, že nepočujúci nedokážu pochopiť zvukové časti videí na webe. Na obvinenia podľa Foxnews reagoval viceprezident spoločnosti Pornhub Corey Price, ktorý tvrdí, že spoločnosť sa zvyčajne nevyjadruje k prebiehajúcim súdnym sporom.

Podľa žalujúceho Surisa už nemá zmysel kupovať prémiový obsah stránky pre dospelých.

PornHub zachraňuje včely a upozorňuje na rakovinu

PornHub patrí medzi najväčších poskytovateľov erotického obsahu na internete. Jeho súčasťou sú aj filantropické kampane, ktoré upozorňujú napríklad na rakovinu prsníka. V roku 2012 napríklad spoločnosť vypravila autobus pomenovaný ako „BoobsBus“.

Počas kampane takmer po celej krajine upozorňoval ľudí na narastajúci problém rakoviny u žien. Počas jazdy autobusom ponúkali ženám po nasadnutí osobitný skríning tejto zákernej choroby.

Kanadská spoločnosť bola založená v roku 2007 a je vlastnená firmou Mind Greek, ktorá vlastní aj iné erotické stránky medzi inými aj známy portál Brazzers. V roku 2018 si stránku otvorilo približne 33,5 miliard ľudí po celom svete.

Podľa portálu Worth of web odhaduje hodnotu PornHubu na 3,2 miliardy amerických dolárov. Predpokladaný denný obrat webu je viac ako jeden milión dolárov a za mesiac viac ako 30-miliónov a za rok viac ako 363-miliónov dolárov.

Spolupráca so svetovými médiami

Za deň navštívi PornHub približne 67-miliónov používateľov a ročný odhad je viac ako 121-miliárd. Erotická stránka upozorňuje aj na svetové problémy v živočíšnej ríši.

Čítaj viac>>Pornhub predstavil najšpinavšie porno v histórii. Upozorňuje na závažný problém našej planéty

Už v minulosti Pornhub napríklad na svojom webe vytvoril kategóriu „Beesexual“, ktorej cieľom bolo zvýšiť povedomie ľudí o vymieraní včiel. Nová sekcia je plná „včelieho porna”. Za dvojzmyselnými názvami ako „Striekača peľu napadol exotický bádateľ” či „Manželský pár a ich prvý včeláč”, sa skrývajú krátke videá včiel opeľujúcich kvety.

Portál má rôzne spolupráce aj so svetovými médiami ako je The Hufftington post alebo Vice.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech