Poslanec Blaha tvrdí, že ho napadol Jožo Pročko. Nadával mi do „kkt“ a „opíc“, útok predstieral, vraví Pročko

  • V parlamente došlo ku konfliktu poslancov Ľuboša Blahu (Smer) a Joža Pročka (OĽaNO)
  • Ich verzie sa nezhodujú
Pročko, Blaha
Facebook/Jožo Pročko, Ľuboš Blaha
  • V parlamente došlo ku konfliktu poslancov Ľuboša Blahu (Smer) a Joža Pročka (OĽaNO)
  • Ich verzie sa nezhodujú

O drámu v parlamente sa dnes postarali poslanci Ľuboš Blaha (Smer) a Jožo Pročko (OĽaNO). Pročko v rozprave povedal, že by mali byť prítomné zdravotnícke zložky, keďže poslanci Robert Fico a Ľubomír Vážny sú zjavne pod vplyvom alkoholu.

Následne sa doňho obul poslanec Smeru Ľuboš Blaha a priamo počas rozpravy mu vulgárne vynadal, tvrdí Pročko. 

Neskôr sa mal v parlamentnom bufete odohrať incident, keď poslanca Blahu Pročko fyzicky napadol. Ako dôkaz zverejnil Ľuboš Blaha fotografiu červeného krku. Jožo Pročko nezostal pozadu a na celý incident zareagoval, že je vymyslený. Blaha mu mal vulgárne vynadať aj mimo rokovacej sály, pričom predstieral, že ho Pročko napáda.

Kompletne zmyslov zbavený. Ten človek je reálny agresívny psychopat, nevie sa ovládať, spory rieši násilím ako nejaký mafián z 90.rokov,“ napísal na Facebooku Blaha s tým, že na Pročka podáva trestné oznámenie.

Jožo Pročko nezostal Blahovi nič dlžný. Na Facebooku si dokonca zmenil profilovú fotku s červeným krkom, aby dokázal, že takéto „zranenie“ vie predstierať každý. 

Blaha počas rozpravy mi nadával do kkt a opíc. Keď som mu povedal, že si to neželám, tak mi povedal že ty chudák kto ti t…ka ženu. Keď som ho stretol vzadu v bufete a spýtal sa ho, teraz mi to povedzte ešte raz. Začal vrieskať, Pročko ma napadol. Poviem vám, radosť stretnúť tohoto pána,“ napísal Pročko.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech