Potrpíš si na to, kde cvičíš? Toto je najväčšie a najkomplexnejšie fitnescentrum na Slovensku 

  • Ak ťa nebavia preplnené fitnescentrá s podpriemernými službami, máme pre teba tip
  • Ide o Golem Relaxx, miesto, kde si môžeš zacvičiť na troch priestranných poschodiach so super výhľadom a wellness v cene permanentky
  • Do konca septembra môžeš na ňu získať špeciálnu akciu
gomm
archív Startitup
  • Ak ťa nebavia preplnené fitnescentrá s podpriemernými službami, máme pre teba tip
  • Ide o Golem Relaxx, miesto, kde si môžeš zacvičiť na troch priestranných poschodiach so super výhľadom a wellness v cene permanentky
  • Do konca septembra môžeš na ňu získať špeciálnu akciu

Slovensko sa konečne dočkalo jesene a teplôt pod 35 stupňov Celzia. Mnohých z nás práve toto obdobie nakopne k vyššej produktivite. Pre niekoho je to zase čas dať svoje telo dokopy aj po fyzickej stránke. V rámci Bratislavy je nespočetne veľa možností, kde cvičiť. Ak patríš medzi tých, ktorých motivuje cvičiť zakúpená permanentka a potrpíš si na moderné prostredie, máme pre teba fajn tip. 

Je ním Golem Relaxx, ktoré je na poste najväčšieho a najkomplexnejšieho fitnescentra na Slovensku. Patrí do dobre známej siete Golem, ktorá má okrem Bratislavy prevádzky aj v  Žiline, Poprade a Košiciach. Spolu tak tvoria najväčšiu sieť fitnescentier s 10 prevádzkami.

Gepostet von Golem Club am Montag, 8. Mai 2017

Fitnescentrá Golem nájdeš na ľahko dostupných miestach, akými sú napríklad nákupné strediská. Relaxx zase sídli oproti Auparku, na okraji najväčšieho sídliska na Slovensku, kúsok od centra Bratislavy. Golem Relaxx momentálne ponúka všetkým, ktorí chcú cvičiť, ročné členstvo, ku ktorému ti pribalia 2 mesiace cvičenia navyše zadarmo. Akcia  však platí len do konca septembra.

Pre koho je Golem Relaxx ideálny? 

Ak patríš medzi ľudí, ktorí neznášajú malé preplnené fitnescentrá s neustále obsadenými strojmi a rozhádzanými závažiami, v Relaxxe ti to nehrozí. V neposlednom rade, Golem Relaxx je klubové fitko, takže priestor si pre seba nájdeš vždy.

Ak patríš medzi aktívnych rodičov, k dispozícii je tu aj strážený detský kútik. Ten zabezpečuje, aby si tu mohli v pokoji zacvičiť aj rodičia či už na skupinovom alebo individuálnom tréningu. 

3 poschodia a wellness s bazénom

Fitnescentrum  je rozmiestnené na 3 poschodiach na ploche 3 200 m2. V telocvični nájdeš performance, kardio či silovú zónu. Veľkým bonusom, ktorý nemožno poprieť, je aj moderné wellness zahrnuté v ročnom členstve, ktoré sa nachádza na samostatnom poschodí so 4 saunami, vírivkou, masážami, oddychovou časťou  a 20-metrovým bazénom. Navyše, ak chceš do fitka prísť autom, nechať ho môžeš na privátnom parkovisku.

Gepostet von Golem Club am Montag, 8. Mai 2017

 Určite však poteší aj čistý uterák a plachta do wellness pri každom vstupe. Ide síce o maličkosť, ktorá však nie je na Slovensku celkom bežnou praxou. Vychytávkou sú aj mini trezory pri recepcii na uloženie tvojich cenností. V tejto prevádzke nájdeš tiež samostatný bar, kde si môžeš dať zdravé raňajky.  Barmanka ti tu namieša proteínový nápoj, alebo si tu len jednoducho po cvičení sadneš na kávu a niečo si prečítaš.

Unikátna spolupráca so študentmi

Samostatnou kapitolou sú aj služby profesionálnych trénerov, pričom väčšina z nich je z Fakulty telovýchovy a športu UK. „Od nového akademického roku budeme spolupracovať s FTVŠ UK. Chceme, aby študenti svoje teoretické znalosti využili aj prakticky, čo znamená, že povinnú prax budú absolvovať u nás,“ povedal Mgr. Tomáš Dostál, šéf tréner siete Golem. Na Slovensku je to jediné takéto fitko. 

Gepostet von Golem Club am Montag, 8. Mai 2017

V Relaxx to však nie je len o špičkových strojoch. V ponuke je hneď niekoľko skupinových cvičení, od pilatesu, cez cross to fit, no nechýba ani Spartan tréning či Muay Thai. „K dispozícií sú 4 miestnosti na skupinové cvičenia. A ak si členom, tak za skupinovky si už navyše nepriplácaš,“ vysvetľuje prevádzková riaditeľka Mgr. Ivana Chlpáňová-

Ak patríš medzi ľudí, ktorí majú radi niečo navyše, Relaxx ti bude mať čo ponúknuť. Ak vydržíš makať celý rok, určite ťa potešia 2 mesiace naviac, ktoré za teba zatiahne Golem. Nezabudni, že túto akciu je možné využiť len do konca septembra.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK