Potvrdené šéfom NAKA: Nezvestného podnikateľa Tibora Szűcsa zavraždili, jeho telo našli v Maďarsku

  • Policajti NAKA našli v Maďarsku telo nezvestného Tibora Szűcsa
  • Vo štvrtok ráno zadržalo elitné komando troch ľudí
  • Vyšetrovateľ ich obvinil z úkladnej vraždy
Podnikateľ Tibor Szűcs je nezvestný od 2. mája 2023
Polícia sr: Podnikateľ Tibor Szűcs je bol nezvestný od 2. mája 2023,
  • Policajti NAKA našli v Maďarsku telo nezvestného Tibora Szűcsa
  • Vo štvrtok ráno zadržalo elitné komando troch ľudí
  • Vyšetrovateľ ich obvinil z úkladnej vraždy

Podľa informácií Startitup Národná kriminálna agentúra už našla nezvestného podnikateľa z Číčova Tibora Szűcsa. Muža podľa našich zistení zavraždili a jeho telo zakopali v Maďarsku.

Slovenskí policajti na prípade vraždy spolupracujú s maďarskou políciou. Reportéri Startitup zistili, že príslušníci Národnej kriminálnej agentúry urobili dnes ráno na južnom Slovensku obrovskú akciu, pri ktorej zadržali 3 ľudí. 

Šéf NAKA potvrdil, že ide o úkladnú vraždu

„Môžem vám len potvrdiť, že dnes ráno sme zadržali 3 osoby, ktoré sme obvinili z úkladnej vraždy. O prípade však budeme viac informovať na budúci týždeň spolu s maďarskými kolegami, s ktorými sme na prípade spolupracovali,“ potvrdil informácie Startitup riaditeľ Národnej kriminálnej agentúry Ľubomír Daňko.

Tibor Szűcs zmizol 2. mája 2023. Neposlednú stopu zachytili v dedinke Trávnik, odkiaľ poslednýkrát telefonoval. Jeho luxusné SUV Audi Q7 našli neskôr zhorené do tla neďaleko mesta Pápa v Maďarsku. 

Polícia SR: Podnikateľ Tibor Szűcs je nezvestný od 2. mája 2023. Audi Q7 našli zhorené v Maďarsku.
zdroj: Polícia SR: Podnikateľ Tibor Szűcs je nezvestný od 2. mája 2023. Audi Q7 našli zhorené v Maďarsku.

Reportérom Startitup sa tiež podarilo zistiť, že v rodinnom dome v Trávniku našli policajti na terase aj väčšie množstvo krvi. Elitní policajti NAKA si prípad prevzali osem dní po zmiznutí Tibora Szűcsa. Okolie domu vtedy uzavreli kukláči a policajný technik tam celé hodiny zaisťoval krvavé stopy. Obhliadka sa v dedine odohrala počas noci. Na mieste preto s policajtmi spolupracovali aj hasiči, ktorí miesto obhliadky osvetľovali. 

Podnikateľ Tibor Szűcs je nezvestný od 2. mája 2023
zdroj: FB T.S.: Podnikateľ Tibor Szűcs je nezvestný od 2. mája 2023

Reportér Startitup sbol od skorého rána v dedinke Trávnik pri dome, kde naposledy podnikateľa videli. Ide o nehnuteľnosť, kde sa krátko po zmiznutí Tibora Szűcsa našlo množstvo krvi. Aktuálne pred domom hliadkuje polícia a stretli sme tu aj rodinu zavraždeného muža. 

Jeho matka nám so slzami v očiach povedala, že zatiaľ nemá žiadne informácie o svojom synovi. Práve v čase, keď sme sa s ňou stretli, jej volal vyšetrovateľ NAKA, ktorý ju predvolal na Národnú kriminálnu agentúru v Nitre, kde už v tej chvíli boli eskortovaní zadržaní traja ľudia obvinení z úkladnej vraždy jej syna.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Čo malo byť motívom úkladnej vraždy zatiaľ nie je známe.

Správu budeme aktualizovať. 

Zdroj: SIU

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá