Pozri si zoznam 10 najlepšie zarábajúcich hviezd na Instagrame

  • Instagram patrí medzi TOP 10 najobľúbenejších sociálnych sietí
  • Nie všetci ho využívajú len na zábavu, niektorí si na postovaní svojich fotiek založili biznis
  • V článku sa dozvieš, aká neuveriteľná suma sa dá zarobiť na jednom príspevku
collage3121
Instagram (cristiano/kyliejenner)
  • Instagram patrí medzi TOP 10 najobľúbenejších sociálnych sietí
  • Nie všetci ho využívajú len na zábavu, niektorí si na postovaní svojich fotiek založili biznis
  • V článku sa dozvieš, aká neuveriteľná suma sa dá zarobiť na jednom príspevku

Kto dnes nemá profil na Instagrame, ten akoby neexistoval. Podľa štatistiky zverejnenej na portáli statista.com obsadil Instagram 6. priečku v počte aktívnych používateľov. Predbehli ho len Facebook, YouTube, WhatsApp, Facebook Messenger a WeChat. Podľa štatistiky závisí počet používateľov od viacerých kritérií. Medzi najdôležitejšie zaradili tvorcovia zoznamu to, v koľkých jazykoch je sociálna sieť dostupná a ako jednoducho umožňuje ľuďom spojiť sa s priateľmi na „opačnom konci sveta“.

Bežný používateľ využíva túto sociálnu sieť najmä na pridávanie svojich fotiek zo zaujímavých miest, pridáva svoje príbehy dňa, sleduje svoje idoly a ich fotky, prípadne využije chat. Možností je veľa. Tí najzručnejší však vďaka Instagramu vedia na svojom profile aj poriadne zarábať. Celebrity známe po celom svete to vďaka miliónom sledovateľom majú o niečo jednoduchšie.

Pozrime sa na Slovensko

Podľa tvnoviny.sk je najsledovanejšou Slovenkou na Instagrame kráska Lucia Javorčeková, ktorá má od januára tohto roku 1,2 milióna sledovateľov.

It’s a good day to have a good day ☺️

A post shared by Lucia Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Rovnaký počet má aj Peťo Sagan a môžeme predpokladať, že po jeho výborných výsledkoch na tohtoročnej Tour de France tento počet ešte poriadne porastie.

Na instagrame sa však neoplatí iba „stalkovať“ svoje obľúbené celebrity. Čoraz popúlarnejšími sa stávajú najmä influenceri, tzv. fitness guru či cestovatelia, ktorí nám vedia sprostredkovať nové informácie, dať tipy kam vycestovať, či ovplyvniť naše zmýšľanie alebo zlepšiť naše stravovacie návyky.

Kto môže na instagrame zarábať?

Ak si si túto informáciu ešte negooglil s vidinou ľahkého zárobku, tak čítaj ďalej. Zarábať môže ktokoľvek, avšak nejde to len tak. To, či zarobíš na príspevku nejaké to euro na dovolenku záleží najmä od počtu followerov, od toho, či súbežne s instagramom je populárny aj tvoj blog/vlog, a taktiež záleží od obsahu tvojho profilu. Dôležitý je aj celý tvoj príbeh… Čím viac emócií v ľuďoch vyvoláš, tým budeš populárnejší. My ľudia skrátka milujeme silné príbehy!

A kto zarába vo svete Instagramu najviac?

To sa dočítaš vo fotogalérii nižšie.

Zdroj: www.hopperhq.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech