Práca snov existuje. Spoločnosť ponúka tisíce eur za to, že precestuješ najkrajšie miesta Európy

  • Ak ti postovanie na sociálne siete nerobí problém, si na správnom mieste.
  • Spoločnosť ponúka nezabudnuteľný cestovateľský zážitok s úžasnou odmenou.
  • Na to, aby si sa o túto pozíciu uchádzal, máš stále dostatok času.
traveldudes.org
  • Ak ti postovanie na sociálne siete nerobí problém, si na správnom mieste.
  • Spoločnosť ponúka nezabudnuteľný cestovateľský zážitok s úžasnou odmenou.
  • Na to, aby si sa o túto pozíciu uchádzal, máš stále dostatok času.

Cestovanie naprieč Európov počas celých troch mesiacov určite nie je lacnou záležitosťou, najmä nie v lete. Nehovoriac o tom, že si musíš vybrať ten správny čas na dovolenku, aby to vyhovovalo v práci a zároveň aby ti vyšlo počasie. No čo by si povedal na to, že cestovanie po Európe by bolo tvojou prácou? Cestovná kancelária plánuje zamestnať štyroch ľudí, ktorí budú platený za cestovanie „hore-dole“ po starom kontinente a platený budú za mapovanie a dokumentovanie svojho výletu na sociálnych sieťach.

Túto prácu snov ponúka cestovná spoločnosť Busabout, ktorá prevádzkuje sieť autobusových liniek a poznávacích zájazdov so sprievodcom po celej Európe. Teraz od vybraných 4 uchádzačov žiada, aby dokumentovali každý krok expedície na sociálnych sieťach spoločnosti. Takže pointou práce bude postovanie príspevkov na Instagram z tých najkrajších a najzaujímavejších miest v Európe.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: traveldudes.org

Konkrétne by „povinnosti“ pre štvoricu šťastlivcov boli rozdelené tak, že jeden by postoval na Instagram, druhý písal blogy, tretí vlogoval a štvrtý prispieval na Snapchat alebo tvoril stories na Instagrame. Trojmesačné dobrodružstvo obsiahne celkovo 47 miest v 15 krajinách a vďaka cestovnému preukazu od Busabaout ti pokryje náklady na cestovanie, ubytovanie a spiatočnú turistiku (celkovo viac ako 5 500 €).

Zatiaľ čo si budeš užívať turistiku v Rakúsku, ostrovy v Chorvátsku a zažiješ najkrajšie miesta v Európe, nesmieš zabúdať na to, že je to tvoja práca. Očakáva sa od teba, že budeš dodržiavať termíny a budeš pravidelne informovať marketingové oddelenie firmy Busabout. V prípade, ak všetko zvládneš, tak na konci získať „odmenu za dokončenie“ vo výške 2 000 € a spolu s tým aj ďalších 2 000 € na pokrytie tvojich výdavkov.

Žiadateľ musí najprv predložiť 60 sekundové video v angličtine, v ktorom máš ukázať, prečo si tou najlepšou a najvhodnejšou osobou na túto pozíciu. Zároveň musíš vyplniť krátku oficiálnu žiadosť na oficiálnej stránke.  Ak máš pri sebe partiu ľudí, s ktorými by si sa na takéto dobrodružstvo podujal, uchádzať sa môžete aj ako skupina, no musíte si pre každú zo 4-roch osôb rozdeliť vyššie spomínané „povinnosti“.

Dvere na nezabudnuteľné Európske dobrodružstvo sú otvorené pre každého, kto má viac ako 18 rokov, platný pas alebo víza, ktoré umožňujú cestovať Európou najmenej 90 dní, a to v termíne od konca mája do začiatku septembra. Deadline na podanie prihlášky je do 17. apríla, takže stále ti ostáva dostatok času na natočenie kvalitného a kreatívneho videa, ktoré dokonale odráža tvoje zručnosti v oblasti sociálnych médiách. Víťazi budú informovaní začiatkom mája, kedy budú potvrdené aj presne termíny.

zdroj: busabout.com

Najnovšie videá

Trendové videá