Predal celý svoj majetok a už viac ako dva roky cestuje v dodávke. Spoločnosť mu robí jeho mačka

  • Táto mačka možno precestovala viac než vy. So svojim majiteľom prešla v karavane už 50 tisíc kilometrov okolo Austrálie.
collagegghv
FB/VanCatMeow
  • Táto mačka možno precestovala viac než vy. So svojim majiteľom prešla v karavane už 50 tisíc kilometrov okolo Austrálie.

Ako mladý cestovateľ napísal: „Meno mačky je Willow a ja som Rich, teda šofér, poskytovateľ túlenia a jedla. Spolu sme na cestách, odkedy sme odišli z mestečka Hobart v máji v roku 2015.“ Muž predal svoj dom aj celý svoj majetok a dal výpoveď v práci, aby tak mohol zažiť dobrodružstvo svojho života. Jediné, čoho sa nedokázal vzdať, bola jeho mačka. Tak ju teda vzal so sebou.

V roku 2017 sa im po vyše dvoch rokoch podarilo doraziť do južnej časti Austrálie. Willow sa tak oficiálne stala mačkou, ktorá precestovala všetkých 6 štátov a dve teritóriá Austrálie. Tomu sa hovorí dokonalá osmička. Rich hovorí: „Dosiahli sme toho tak veľa a videli sme toľko úžasných miest. Nedokážem si predstaviť, že by som sa na túto cestu vydal bez nej po mojom boku. Pozreli sme si Veľký bariérový útes, kempovali sme v horách a precestovali sme tisícky kilometrov od Bourketownu v Queenslande až po Severné teritórium.“

Willow and I having a chat as the sun sets.

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Saturday, April 9, 2016

Niektorí ľudia si myslia, že je zvláštne cestovať s mačkou, zdá sa však, že Willow nový životný štýl absolútne zbožňuje. Na krku má obojok, vďaka ktorému jej majiteľ neustále vie, kde sa nachádza, Rich sa tak nemusí báť, že by sa mu niekde na cestách stratila. Na vôdzke trávi len minimum času. Rada totiž skúma okolie miesta, kde sa práve utáboria.

Okrem cestovania však túto dvojicu baví aj zdieľať svoje zážitky so svetom. Rich sa vyjadril: „Som taký šťastný, keď mi niekto napíše správu, že videl naše fotky a tie im rozjasnili deň. Dáva mi to motiváciu pokračovať v tom, čo robím aj naďalej. Na život na cestách sme si zvykli. Trávime dni v lesoch a na pláži a len nasávame atmosféru.“

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Thursday, July 9, 2015

„Aj keď sme sa už takmer vrátili k nášmu domovskému štátu, nevyzerá to, že by sme mali v dohľadnom čase opäť zakotviť doma. Toto je teraz náš život. Sami sa rozhodujeme, čo nás činí šťastnými. Prečo by sme mali prestať, keď nemusíme? Som na Willow nesmierne hrdý. Urobila z mojej dodávky domov a z Austrálie svoje ihrisko. Je to najlepší kamarát na cesty na svete!“

Už je to 2,5 roka, čo sa táto nezvyčajná dvojka vydala na cestu po Austrálii

Happiness is spending some quality time with your cat!
_______________________
2018 Calendar now available 👉 www.vancatmeow.com/shop

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Tuesday, October 10, 2017

Spolu precestovali už viac než 50 tisíc kilometrov

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Wednesday, September 27, 2017

Svoj domov v Tanzánii opustili ešte v roku 2015

Have you got your hands on our 2018 calendar yet?
Ships worldwide.
www.vancatmeow.com/shop

— Products shown: 2018 Calendar + Bonus and #2 Postcard Adventure 6-Pack.

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Tuesday, September 19, 2017

Rich predal svoj dom a celý majetok, vzdal sa práce a vydal sa za dobrodružstvom svojho života

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Friday, September 2, 2016

Jediné, čoho sa nedokázal vzdať, bola jeho mačka Willow

Van cat, travelling cat, house cat. A cardboard box is a cardboard box. Picked up some groceries and I just haven’t got the heart to throw it away.

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Friday, June 10, 2016

Niektorí si myslia, že je to zvláštne, dvojica si však na nový životný štýl zvykla

When Willow’s not hanging out on the van roof her second favourite place to curl up is on the bench watching the world go by outside.

Posted by Van Cat Meow – travelling cat on Saturday, June 18, 2016

Mali by ste odvahu vydať sa na takúto cestu?

zdroj: interez.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech