Predáva sa najdrahšia novostavba Slovenska. Údajne ju vlastní Bödör, ktorý sedí vo väzbe za kauzu Dobytkár

  • Vila v Nitrianskych Hrnčiarovcach za vyše 3 milióny eur bude mať nového majiteľa
  • Disponuje aj office zónou pre „podnikateľské účely majiteľa“
Bödör vila nitra
TASR/Martin Baumann, Sotheby's Realty Screenshot
  • Vila v Nitrianskych Hrnčiarovcach za vyše 3 milióny eur bude mať nového majiteľa
  • Disponuje aj office zónou pre „podnikateľské účely majiteľa“

Na okraji cirkevného lesa nad obcou Nitrianske Hrnčiarovce mesiace rástlo po dobu niekoľkých mesiacov neprehliadnuteľné veľkopanské sídlo. V decembri minulého roku sa denník Plus 7 dní domnieval, že sídlo patrí Norbertovi Bödörovi. Na liste vlastníctva však syn majiteľa známej bezpečnostnej služby nefiguruje.

Podľa denníka si obyvatelia dediny myslia svoje. „Mal by to byť Bödör. Ale on má toho viac,“ bez váhania pre médium povedal štyridsiatnik zo susedstva. V ďalšej dedine pri Nitre sa totižto nachádza sídlo známej esbesky Bonul, ktorá má veľmi blízke vzťahy so Smerom.

Zaujímavosťou ešte je, že na vizualizáciách, ktoré sú na stránke realitnej spoločnosti Sotheby’s Realty, ktorá dom ponúka, pri vchodových dverách svieti nadpis Petra Residence, rovnaké meno ako má manželka Bödöra.

Petra Residence v ponuke

Pred pár dňami sme ťa informovali, že túto exkluzívnu nehnuteľnosť ponúka na svojich stránkach realitná kancelária Slovakia Sotheby’s Realty.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PREDAJ, DIZAJNOVÁ VILA POD ZOBOROM – NITRA, Nitrianske Hrnčiarovce ➡️ID: 0034 Reprezentatívna vila je situovaná v krásnej prírode na južnom svahu pod kopcom Zobor. Dispozične je členená na tri základné krídla: veľkorysú spoločenskú časť s krbom a vinotékou, nočnú časť a hosťovský trakt s privátnym apartmánom a wellness zónou. Bočným vstupom sa dostanete k tzv. office zóne – samostatnej časti s krbom, ktorá môže slúžiť ako pracovňa či kancelária. Ide o skutočne reprezentatívny priestor, okolie ktorého lemuje vodná plocha s rastlinami a príjemnou terasou. ✔️vila 1 050 m2, 6 izieb ✔️samostatné vstupy ✔️hospodársky dom ✔️17 m bazén ✔️parkovanie pre 5 áut ✔️súkromie ✔️kontakt s prírodou ✔️dokončenie na kľúč ✔️kolaudácia – jeseň 2020 Vila je určená pre náročného klienta oceňujúceho modernú architektúru, dizajn a maximálny komfort spĺňajúci najvyššie štandardy. 📧Pre viac informácií nás kontaktujte na [email protected] alebo 0910 606 011, resp. link in BIO #sothebysrealtyslovakia #sothebysrealty #villa #reality #nehnutelnosti #novebyvanie #dizajn #predaj #broker #slovakia #nitra #luxurylifestyle #architecture #property #luxurylifestyle #realestate

Príspevok, ktorý zdieľa Sotheby’s Realty Slovakia (@sothebysrealtyslovakia),

Má aj office zónu, ktorá má slúžiť pre podnikanie majiteľa

Reprezentačná vila ja dispozične rozdelená na tri krídla. Spoločenskú miestnosť s výmerou 184 mhosťovský trakt s wellnessom. Do domu sa vstupuje priestrannou halou, ktorá otvára veľký obývací priestor s krbom, kuchyňou, jedálenskou časťou a vinotékou.

K dispozícii je aj komora a práčovňa. Nočná časť pozostáva z hlavnej spálne, dvoch šatníkov a vlastnou kúpeľnou a ďalšími dvoma spálňami slúžiacimi ako detské izby so spoločnou kúpeľňou. 

Hosťovský apartmán sa nachádza v samostatnom krídle. Disponuje spálňou s prípravou na krb, kuchyňou a kúpeľňou. 

Dom má aj suterén, v ktorom sa nachádza technické zázemie v podobe skladov. K dispozícii je aj fitness miestnosť a garáž s 5 parkovacími miestami. 

Súčasťou komplexu je aj hospodársky dom a takzvaná office zóna, ktorá má slúžiť podľa stránky pre podnikateľské účely majiteľa.

Dom sa nachádza v štádiu hrubej stavby so spracovaným kompletným projektom vizualizácie interiéru. Termín kolaudácie je naplánovaný na jeseň 2020.

Dom sa rozprestiera na 8148 m2 a samostatný dom spolu s hospodárskym domom je postavaný na 1 100 m2.

Bohužiaľ, cenu tých úplne najdrahších nehnuteľností sa dá vždy odhadnúť len tak od oka. Realitné kancelárie, ktoré ponúkajú elity realitného trhu, ceny nezverejňujú. Avšak niektoré zaraďujú svoje nehnuteľnosti na stránky do určitých cenových relácií, z ktorých sa jasne dozvieš, v akých cenových hladinách sa daný dom pohybuje. Na stránkach realitnej kancelárie sa vila v Hrnčiarovcach pohybuje v rozmedzí 3 až 5 miliónov eur

 

Zdroje: Plus 7 dní online, Plus 7 dni online, Sotheby

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech