PREHĽAD: Zľavy až 20 % aj pivko zadarmo. Tieto slovenské podniky ponúkajú odmeny za včeličku

  • Nielen zdravotníci a štátni predstavitelia, ale aj rôzne podniky sa snažia motivovať ľudí k očkovaniu
  • Hrozí im totiž opätovné zatváranie, čo môže poškodiť ich finančný rozpočet
Zľavy za očkovanie
Zľavy za očkovanie, Unplash/Mae Mu, Unplash/Mika Baumeister
  • Nielen zdravotníci a štátni predstavitelia, ale aj rôzne podniky sa snažia motivovať ľudí k očkovaniu
  • Hrozí im totiž opätovné zatváranie, čo môže poškodiť ich finančný rozpočet

Svet aktuálne zápasí s koronavírusom. Očkovanie je teraz však horúcejšia téma. Existuje tisíc argumentov pre a proti vakcinácii a tebe z tých názorov môže aj hlava vybuchnúť. Jedna strana ťa núti sa dať zaočkovať, no tá druhá za každú cenu vraví, že je to škodlivé. 

Slobodná vôľa na svete musí existovať. Niekto to však nie je schopný akceptovať. Každý je totiž za svoj život zodpovedný osobitne. Zdravie je ale prvoradé a my by sme mali robiť všetko preto, aby sme čo najmenej ohrozovali seba a svojich blízkych. 

Do kampane pre výzvu na očkovanie sa zapojilo množstvo podnikov. Propagujú to formou zliav a na sociálnych sieťach sa objavujú príbehy, či rovno príspevky jednotlivých cenových motivácií. 

Estévečka

Podnik v ktorom robia najlepšie hamburgre v Bratislave, ponúka prvý krígeľ piva Plzeň zadarmo. Musíš sa však preukázať buď potvrdením o očkovaní minimálne jednej dávky, alebo platným covidpasom. Táto očkovacia kampaň začala len nedávno a platí až do odvolania. Povzbudzujú tak obyvateľov hlavného mesta, aby sa išli očkovať, keďže hamburgráreň nechce opäť zavrieť svoje brány. 

Dunajský pivovar

Bratislavská reštaurácia sa už zviditeľnila tým, že nechcela obsluhovať členov vlády a štátnych tajomníkov za to, aký prístup vláda zvolila k podnikom. Už vtedy však bolo jasné, že podnik sa nestavia na stranu antirúškarov a antivaxerov a najnovšia kampaň to len potvrdzuje. 

Pre očkovaných zákazníkov pripravila vernostný program a dokonca vlastnú očkovaciu lotériu. Stačí, ak obsluhe ukážeš potvrdenie o očkovaní a budeš mať pri sebe súťažnú kartu, ktorú dostaneš v podniku. Bezplatné máš potom prvé, štvrté pivo atď. Vyplnené kartičky poputujú do zlosovania o extra ceny. Akcia trvá až do konca septembra.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dunajský Pivovar (@dunajskypivovar_ba)

Kolt

V centre Zlatých Moraviec sa nachádza kaviareň so zaujímavým príbehom. Podnik má v starej budove, ktorú sa snaží zrekonštruovať len vďaka zárobkom z predaja svojich produktov. Organizujú však aj blšáky, street foody, rôzne podujatia a tiež spolupracujú s pizzeriou, ktorá sa takisto nachádza v starej budove. 

Okrem toho, že tento podnik ponúka 10-centovú zľavu za to, keď si prinesieš vlastný pohár, ak sa preukážeš potvrdením o očkovaní, dodatočne ti z konečnej sumy odpočítajú ďalších 10 centov. Dôvodom vraj je aktuálny rozruch spojený s vakcináciou, strach o seba a blízkych, a tiež zatvorenie podniku. 

MAMO carbon

Ku gastro podnikom sa pridal aj podnik na opravu bicyklov. V piatok vo svojom príbehu zverejnil obrázok, v ktorom zákazníkom oznamuje 15-percentnú zľavu na všetky služby v prebiehajúcom mesiaci. Akcia platí pre zdravotníkov a ich zaočkovaných pacientov. 

zdroj: Instagram/mamo_carbon

Dobré Časy Smokovec

Ďalším gastro podnikom s ponukou zľavy kvôli očkovaniu je pivný dom spojený s reštauráciou vo Vysokých Tatrách. V máji sa očkovanie ešte len rozbiehalo, takže tento podnik zrejme prišiel s prevratnou myšlienkou. Piaty mesiac v roku totiž Dobré Časy v Starom Smokovci na svojej facebookovej stránke zverejnili plagát. Podstatou bolo poďakovanie pre zákazníkov, ktorým dávali 20-percentnú zľavu na jedlo a pitie, v prípade, keď sa preukázali potvrdením o očkovaní. 

Priatelia, veríme, že dvere nielen nášho podniku sa čoskoro znovu otvoria a vrátime sa do normálu. Ďakujeme vám za…

Posted by DOBRÉ ČASY Smokovec on Thursday, May 13, 2021

Tento podnik sa motivovať svojich zákazníkov pokúsi znovu. Údajne chystá ďalšie kolo takýchto zliav. 

Slowenská

Do Vysokých Tatier, konkrétne do Starého Smokovca, sa vrátime ešte raz. Zaujímavé je, že táto luxusná reštaurácia svojim zákazníkom podáva tradičné slovenské jedlo moderným spôsobom. Varí ho výhradne zo slovenských výrobkov. 

Nedávno takisto prišla s myšlienkou, že dá 20-percentnú zľavu zdravotníkom. Zverejnila to v piatok v príbehu na Instagramovom profile reštaurácie. 

zdroj: Instagram/slowenska.sk

Fajn_business

Instagramová stránka, ktorá sa venuje biznisu, kryptomenám a startupom v piatok vo svojom príbehu taktiež zverejnila zaujímavý príspevok. 

Tento podnik predáva svoju novú knižku o kryptomenách. Pre zaočkovaných sa však jej cena znižuje o 15 percent. 

zdroj: Instagram/fajn_business

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech