Pridajte sa na palubu a staňte sa partnerom športovej námornej regaty Slovak Sailing Challenge

hhh
Slovak Sailing Challenge

Regata má ambíciu stať sa v najbližších rokoch prestížnym pretekom v slovenskom námornom jachtingu s medzinárodnou účasťou. Počas 6 súťažných dní poskytne priestor pre symbiózu odvahy, rýchlosti, adrenalínu a zároveň i spolupráce tímov a ukážky námorných skúseností posádok a skipperov.

Prečo sa stať partnerom Slovak Sailing Challenge?

Posilníte vašu prestíž

Spojenie vašej značky s kvalitným športovým podujatím na úrovni medzinárodných majstrovstiev v námornom jachtingu podporí jej vnímanie a prepojí vašu spoločnosť so športom a zdravým životným štýlom.

Bude vás vidieť

Zviditeľnenie vašej značky pred stovkami divákov – účastníkov regaty a návštevníkov v marínach, televíznych divákov a sledovateľov na sociálnych sietiach.

Uvidia vás tí správni ľudia

Spojenie vašej značky s profesionálnym športovým podujatím, ktoré oslovuje cieľovú skupinu s vyššou kúpnou silou. Námorné preteky priťahujú nielen milovníkov vodných športov ale aj ľudí, ktorí sa starajú o rovnováhu vo svojom živote, ale aj podnikateľské elity z rôznych oblastí.

DSC_5494
zdroj: Slovak Sailing Challenge

DSC_2034
zdroj: Slovak Sailing Challenge

Info o regate:

Nová regata na športových lodiach – súťaženie tímov o majstra Slovenska na kýlových plachetniciach Salona 46, na mori v Chorvátsku.

Slovak Sailing Challenge (SSCH) je slovenská námorná regata, ktorá nadväzuje na preteky, ktoré organizovali slovenské kluby od 2002 – inšpiruje sa slovenskými a českými jachtárskymi skúsenosťami športových posádok a skipperov, férovým súťažným plachtením na mori ako aj medzinárodnými regatami a prácou športových odborníkov zo Slovenska a Chorvátska.

Regata má formát a organizáciu, ktorá podporuje športovcov v súťažení a prezentácii ich zručností. Fair play, vzájomný rešpekt a získavanie nových schopností sú kľúčové kvality, ktoré táto regata nastaví a plánuje dlhodobo rozvíjať.

www.sailingchallenge.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá