Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, ako sa bude žiť v najmodernejšej štvrti Petržalky

nesto
Vzorový byt v projekte Nesto Lucron

Prví obyvatelia novej štvrte Nesto sa budú sťahovať už v lete a vy môžete byť medzi nimi.

Nesto je od začiatku koncipované ako premyslená a otvorená štvrť, ktorá prepojí centrum a priľahlé Rakúsko a ako celok bude dávať zmysel. A počas Dní otvorených dverí, ktoré sa uskutočnia počas víkendu 17. – 18. mája 2024, sa o tom bude môcť presvedčiť už aj široká verejnosť.

Projekt Nesto v bratislavskej Petržalke napreduje raketovou rýchlosťou a nové byty v prvej etape Na Námestí sa už kolaudujú. Záujemcovia o bývanie v najmodernejšej štvrti Petržalky si cez víkend budú môcť vychutnať prostredie plné zelene, budú sa môcť poprechádzať po historických pamiatkach v blízkom okolí a zároveň si pozrieť akýkoľvek byt, ktorý je voľný.

A počas víkendového podujatia budete môcť využiť aj exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky na 1,47 %.

pr-startitup-2
zdroj: Lucron - Nová štvrť Nesto v bratislavskej Petržalke.

Premyslene zariadené vzorové byty ukážu štandard bývania v Neste

Počas Dní otvorených dverí budú môcť návštevníci nahliadnuť aj do vzorových bytov, ktoré reálne ukážu vysokú kvalitu bývania v Neste. Tie si môžete pozrieť aj online vďaka 3D prehliadke, ale naživo je to predsa len iný zážitok.

Šikovný 2-izbový byt je útulne zariadený a jeho výhodou je aj veľký balkón, priestranný šatník a dizajn presne na mieru. Ďalším moderne zariadeným bytom je priestranný 3-izbový byt, ktorý láka svojou eleganciou a premysleným riešením interiéru. Zároveň disponuje balkónom, množstvom úložného priestoru a dvoma kúpeľňami.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa STARTITUP (@startitup_sk)

Byty v Neste kombinujú praktické dispozičné riešenie, ale tiež moderný život v Petržalke – mestskej časti s bohatou históriou a skvelou občianskou vybavenosťou. Štandardom vo všetkých bytoch je podlahové kúrenie, bezfalcové dvere a kvalitné obklady a podlahy. Samozrejmosťou sú bezpečnostné vstupné dvere a vonkajšie tienenie. K dispozícii je ešte stále aj niekoľko bytov so súkromnou predzáhradkou, v ktorej si môžete zasadiť kvety, zeleninu alebo ju využiť ako miesto na relax. V akejkoľvek z vybraných nehnuteľností môžete bývať už tento rok.

pr-startitup-3
zdroj: Lucron - Vzorový byt v projekte Nesto.

Urobte si výlet do Nesta a splňte si sen o ideálnom bývaní

Dni otvorených dverí v Neste môžete využiť aj na príjemný výlet s rodinou. Okrem bytov sa budete môcť pokochať novou vyrastajúcou štvrťou, ale nájdete tu aj lesopark, ktorý sme v minulom roku revitalizovali a je bezplatne prístupný pre všetkých. Nájdete v ňom zastrešené piknikové sedenia, lavičky, ležadlá a nechýba ani možnosť opekania na dvoch griloch a koše na separovanie odpadu. Je to ideálne miesto pre páriky, ale aj rodiny s deťmi.

Do Nesta sa dostanete pohodlne. Využiť môžete pravidelnú autobusovú linku MHD č. 80, pričom zastávka končí priamo pred Nestom. Pre tých aktívnejších z vás je možnosť prísť do Nesta a lesoparku na bicykloch.

Nahliadnuť do vybraných bytov môžete aj mimo Dní otvorených dverí. Stačí si dohodnúť stretnutie s naším predajcom. Nie je nič lepšie, ako presvedčiť sa na vlastné oči, že Nesto sa môže aj pre vás stať ideálnym domovom.

Víziu celej štvrte Nesto prezentuje nasledujúce video.

pr-startitup-4
zdroj: Lucron - Nová štvrť Nesto v bratislavskej Petržalke.

Najnovšie videá

Trendové videá