Problém s internetom? Na nové pripojenie získate aj 100 eur

V posledných mesiacoch sme sa všetci presvedčili o tom, aké dôležité je spoľahlivé internetové pripojenie. Práca aj štúdium sa zo dňa na deň presunuli do našich domovov a existujúce pripojenie zrazu nebolo dostačujúce. Ak niečo nefunguje, je čas na zmenu. Na nové internetové pripojenie pre vašu domácnosť teraz navyše môžete získať príspevok až 100 eur.

Keď všetko funguje podľa predstáv, prirodzene, nikto nad zmenou neuvažuje. Deti môžu pozerať rozprávky na TV v HD kvalite a vaša polovička variť podľa receptu obľúbeného kuchára na YouTube. V pracovni popritom všetkom prebieha dôležitý konferenčný hovor s kolegami zo zahraničia a všetko šľape ako hodinky. Ak to však u vás doma nefunguje tak ako by malo, možno práve vďaka týmto tipom dostanete svoj domáci internet pod kontrolu.

 1. Chcete lepší Wi-Fi signál v domácnosti?
  Musíte pracovať, no všetky miestnosti, kde dosiahne domáca wifina, sú obsadené? A čo tak pracovať na terase či v záhrade? Jednoducho si zaobstarajte Wi-Fi zosilňovač od Orangeu a signál budete mať v každom kúte domácnosti – všade tam, kde ho potrebujete. A ostatní členovia sa o vašu pracovňu v tieni stromov ešte aj pobijú.
 2. Byť pripojený aj keď ostanete bez internetu?
  Súrne sa potrebujete pripojiť na konferenčný hovor, no váš pevný internet má práve poruchu? Ak máte aktívnu službu Záložný internet v Orangei, máte ako náhradu bezplatne k dispozícii 10 GB mobilných dát, a tak sa môžete bez problémov kedykoľvek pripojiť.
 3. Kedy je najlepší čas kúpiť domov nový pevný internet?
  Teraz, lebo vám naň prispejú. Či už sa chystáte na dovolenku alebo na nákupy, určite poteší každé euro k dobru. Orange svojim zákazníkom ponúka aj finančný príspevok v hodnote 100 eur. Dostanete ich formou kreditu na zákaznícky účet, aby ste mohli mať kvalitný pevný internet. Každý mesiac sa vám potom z účtu bude odpisovať po 5 € na platbu za internet. Sto eur takto môžu dostať všetci zákazníci, ktorí si k hlasovému paušálu zoberú na 24 mesiacov aj pevný internet.
 1. Aké internetové pripojenie je pre vás najvhodnejšie?
  V paneláku, dome, meste či na dedine, skrátka takmer kdekoľvek dnes už máte na výber aj pevný internet. Orange ho poskytuje na 90-tich % územia Slovenska. Na výber máte optiku, DSL aj 4G internet. Nemusíte byť ale žiadny odborník na technológie, stačí vedieť, čo od internetu potrebujete, a v Orangei vám poradia, aký je pre vás na vašej adrese ten najlepší. Alebo na to použite inteligentného sprievodcu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech