Promotér RFA: Toto sme na domácej scéne ešte nemali. Grand Opening bude impozantným zážitkom

  • Boris Marhanský približuje, na čo sa môžeme tešiť už zajtra
  • Grand Opening ponúka výborné športové výkony aj zábavu
  • Event by si si nemal nechať ujsť
rfa
RFA, Instagram/boris_marhansky
  • Boris Marhanský približuje, na čo sa môžeme tešiť už zajtra
  • Grand Opening ponúka výborné športové výkony aj zábavu
  • Event by si si nemal nechať ujsť

Už tento víkend Slovensko čaká veľkolepá udalosť zo sveta bojových športov, RFA Grand Opening. O evente sme ťa už informovali v našom predošlom článku, no prirodzene nás zaujímali aj bližšie detaily. Preto sme sa skontaktovali s Borisom Marhanským, majiteľom, a zároveň tvárou organizácie RFA, ktorý naše otázky zodpovedal.

Na čo sa môže slovenský divák pripraviť a v čom je vlastne event výnimočný? Borisa Marhanského sme sa pýtali či má z „dňa D“ obavy, ale aj na najlepšie momenty, ktoré budú športových nadšencov čakať.  Lístky sa podľa organizátora rýchlo míňajú, ak si chceš teda sobotňajšiu šou užiť na vlastnej koži, kúp si vstupenku čo najskôr. 

  • Ako bude event prebiehať? 
  • Na čo sa môžu športoví fanúšikovia najviac tešiť? 
  • Aké zápasy sú podľa Marhanského top lákadlom? 

Už túto sobotu sa konečne dočkáme Grand Openingu RFA. Aké sú vaše očakávania?

Do tohto eventu sme dali naozaj veľa úsilia a práce, preto sú naše ambície len tie najvyššie. Verím, že ním len potvrdíme náš dominantný vstup na scénu bojových športov.

Máte aj nejaké obavy ohľadom „dňa D“?

Viete, vždy sa môže niečo pokaziť, alebo niekto nemusí mať svoj deň. Predsa len, sme ľudia. Viem ale, že celý náš tím sa snaží, aby event prebehol bez jedinej chybičky a aby si diváci mohli všetko užiť na 100 %.

Vedeli by ste priblížiť, ako presne bude event prebiehať?

Všetko to začne o 17:00, keď sa otvoria brány našej haly. Presne o 17:30 sa začína veľké otvorenie, ktoré bude sprevádzať už svetoznámy DJ Mairee, pričom mu bude sekundovať audiovizuálna šou. Nasledovať bude premiérový zápas, po ktorom je pripravená veľkolepá real-time šou, ktorej hviezdami budú interpreti ako Kali, Tina, Sergei Barracuda, ELPE, Alan Murin, ale aj tanečná skupina SDA.

Diváci si môžu celý program vychutnať exkluzívne priamo na mieste, v NTC Hale, alebo prostredníctvom našej platformy realsport.tv, ktorá taktiež ponúka prvotriedny live zážitok.

Vyzdvihli by ste konkrétne niektoré časti, na ktoré sa ľudia môžu najviac tešiť?

Nedokážem presne menovať, je to, jednoducho, jeden kompletný balíček. Diváci sa môžu tešiť na skvelú zábavu, ako aj na svetové športové výkony.

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa RFA (@realfight.arena)

Môžete sa pochváliť skutočne impozantnou half-time show, ktorú väčšina ľudí pozná napríklad z amerického super-bowl. Môžeme očakávať porovnateľnú kvalitu?

Áno, v našom názvosloví ide o „real-time show“. Celú si ju na starosti zobral náš hypeman Osťo, spolu s Lacim Strikeom. Môžem s čistým svedomím povedať, že je to niečo, čo na domácej scéne ešte nebolo. Jednoducho to treba vidieť.

Logo

Redaktor Startitup s.r.o.

1300 - 2000 €
mesačne
mesačne

Zároveň verím, že týmto spôsobom odpálime tradíciu a časom budeme schopní spájať zahraničné hviezdy s tými našimi.

hypeman osto
zdroj: Instagram/realfight.arena

Takže niečo, čo na domácej scéne ešte nebolo. Bude to naozaj také veľkolepé, ako vravíte?

Určite áno. Ale veď poznáte to príslovie. Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.

Na základe čoho ste vyberali účinkujúcich?

Odpoveď na túto otázku nájdete v našom videu. Chalani z Naked Bananas „osobne“ poznali zopár interpretov, tak nám pomohli ich vybaviť.

Videli ste zo strany interpretov skutočný záujem vystupovať na tomto evente?

Áno, keď sme im predstavili koncept a celé prevedenie, ktoré Laci vymyslel, myslím, že sa im to tiež veľmi páčilo. Majú skutočný záujem byť súčasťou tejto úplne novej skúsenosti. 

Často skloňovaným menom je Jozef Wittner s obdivuhodným skóre 13-2. Myslíte, že jeho zápas splní očakávania fanúšikov?

Jožko, to je slovenská jednotka v jeho váhe. Určite môžeme hovoriť o veľmi kvalitnom bojovníkovi, ktorého si budú môcť fanúšikovia pozrieť po dlhej dobe práve na domácej pôde. Sám sa veľmi teším na jeho zápas.

Kvôli ktorým zápasom sa fanúšikovia rozhodli prísť, respektíve, ktoré z nich sú podľa vás najatraktívnejšie?

Našu kartu viacerí odborníci hodnotia ako jednu z najkvalitnejších, aká bola v Bratislave. Samozrejme, musím priznať, aj my sme sa potrápili, keďže nastali nejaké zmeny a museli sme pre zopár bojovníkov nájsť náhrady kvôli zraneniam. Kvalita je však stále veľmi vysoká.

Takým naším ťahákom je návrat Milana Ďatelinku, či zápas možno trochu kontroverzného, no stále kvalitného mladého talentu Sebastiána Fapša.

Na ktorý zápas sa tešíte vy osobne najviac?

Možno mi neuveríte, ale naozaj sa teším na všetky. Verím, že všetko pôjde na evente tak, ako má a ja si zápasy budem tiež vedieť pozrieť.

RFA real fight challenge
zdroj: RFA

Na zozname sú aj ženské zápasy, čo je v rámci Slovenska trochu netradičné. Ako ich vnímate?

Ženské zápasy sú už vo zvyšku sveta trendom. Preto ani my nechceme zaostávať a prinášame dva atraktívne zápasy.

V čom dokážete ponúknuť viac ako vaša konkurencia?

Popravde, ja sa nerád porovnávam. Vznikol tu okolo nás akýsi boom, že preplácame zápasníkov, čo nie je tak úplne pravda. Naša filozofia je takáto – snažíme sa pripraviť čo najkvalitnejšie prostredie, či už v ich príprave, alebo v následnej regenerácii.

Snažíme sa im zároveň zháňať sponzorov a veríme, že postupne budeme vedieť všetkým zabezpečiť najlepší možný servis. Spokojný bojovník znamená vynikajúci zápas, a vynikajúci zápas zase znamená spokojný fanúšik.

Snažíme sa mať priateľský prístup a vystupovať ako jeden tím, nie ako korporát. Mňa je síce zatiaľ vidieť najviac, čo sa týka našej organizácie, ale určite netreba zabúdať na všetkých ľudí, ktorí sa na nej podieľajú. Som im vďačný a budem sa snažiť im dávať čo najväčší mediálny priestor, aby ľudia videli, koľko je v skutočnosti práce za organizovaním takéhoto eventu.

Kde a ako sa môžu ľudia zúčastniť tejto udalosti? Sú ešte dostupné lístky?

Lístky sa každým momentom míňajú, no stále je zopár posledných kusov v predaji. Na mieste je možné zakúpiť len 100 kusov, ktoré sme vyčlenili. Preto odporúčam si lístky kúpiť čo najskôr v sieti Ticketportal, alebo predpredaj, a nespoliehať sa na kúpu na mieste. Ako som však už spomínal, diváci si môžu pozrieť aj živý prenos na platforme realsport.tv .

rfa fanusik
zdroj: YouTube/RFA

A čo tí, ktorí si lístok nekúpili, alebo sa, jednoducho, nemôžu zúčastniť? Plánujete aj v budúcnosti niečo podobné?

Áno, určite. Živé prenosy plánujeme taktiež robiť z každého mesta a z každého eventu. Všetky informácie sú dostupné na našej stránke, alebo priamo na platforme.

Je niečo, čo by ste divákom chceli pred začiatkom tejto udalosti odkázať?

Veľmi si vážime vašu podporu, a ďakujeme vám za ňu. Budeme sa snažiť neustále sa zlepšovať a pripravovať pre váš kvalitné podujatia. Tešíme sa na vás na Grand Openingu.

Sobotňajšiu noc si určite nenechaj ujsť ani ty, zdá sa, že pôjde o naozaj veľkolepé predstavenie. Organizátorom želáme veľa šťastia a divákom veľa zábavy.

Zdroj: RFA

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá