Prvé, čo od nás pýtali, boli úplatky. Samozrejme, že sme im ich nedali | Bez výhovoriek

  • V Bez výhovoriek sa dozvieš, ako vyzerá nominant na Office roka
  • Sú Slováci fanúšikovia eshopov? Je eshop a následné dodanie tovaru ekologické?
89920584_242139236822280_1122585862832390144_n
Startitup
  • V Bez výhovoriek sa dozvieš, ako vyzerá nominant na Office roka
  • Sú Slováci fanúšikovia eshopov? Je eshop a následné dodanie tovaru ekologické?

Draho sa v Bez výhovoriek vybral opäť mimo našu redakciu. Zavítal do BBG, ktorý je nominovaný na Office roka. Rozprával sa s Petrom Bothom, CEO spoločnosti BBG.

Berlin Brands Group alebo BBG je medzinárodná značka, ktorá úspešne búra stereotypy týkajúce sa dizajnu, vývoja a distribúcie produktov. Pôsobia v 21 európskych krajinách, v USA, Číne ale aj Turecku. Centrály majú v Bratislave a v Berlíne a tvrdia, že toto je len začiatok.

Ak si o nich doposiaľ nič nepočul, odteraz určite budeš.

Peter ti prezradí, kvôli čomu je ich office nominovaný na ten najlepší. Akvárium s mäsožravými rybami, masážne kreslo či obrovská playroom je základný starter pack.

Ako vníma Nemecko slovenských pracovníkov? Sme pre nich len obyčajná lacná pracovná sila z východnej Európy? Aké výhody má spoločný európsky trh? Peter internetový obchod miluje a nerozumie ľuďom, ktorí si tovar objednávajú na dobierku. On sám by totiž na kuriéra čakať nedokázal. Čo by odporúčal ľuďom, ktorí si chcú vlastný eshop založiť? Sme offline alebo online spotrebitelia? Ktorá európska krajina je najväčším fanúšikom eshopov a ktorá naopak najmenším? Výsledok ťa pravdepodobne prekvapí.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech