Psia kaviareň MLSKAfé končí. Čoskoro však prídu s ešte lepšími službami

  • Kaviareň MLSKAfé si zamilovali všetci majitelia štvornohých miláčikov
  • Prostredníctvom Facebooku pred pár dňami informovali, že končia
  • Nám sa podarilo zistiť, že zákazníci smútiť nemusia, chystá sa totižto veľký projekt
pes kaviareň bratislava veterina
  • Kaviareň MLSKAfé si zamilovali všetci majitelia štvornohých miláčikov
  • Prostredníctvom Facebooku pred pár dňami informovali, že končia
  • Nám sa podarilo zistiť, že zákazníci smútiť nemusia, chystá sa totižto veľký projekt

Prvá kaviareň pre psov MLSKAfé ohlásila svoj odchod. Kaviareň bola otvorená v decembri 2016 a začínala na Michalskej ulici v centre Bratislavy. Celému konceptu pritom predchádzala obľúbená pekáreň pre domácich miláčikov s názvom MLSky.

Po krátkom čase sa kaviareň presťahovala do Petržalky a rozšírila svoje služby. Dôvodom bolo množstvo nových zákazníkov a psíčkarov. Z malej kaviarničky sa tak stalo centrum, kde mali psíčkari o svojich miláčikov postarané. Vznikla tak nová značka s názvom HAF.park.

Jednalo sa o park pre psa a jeho majiteľa, ku ktorému okrem kaviarne patrila napríklad dogzóna, či rôzne hračky pre psov. Majitelia psov mohli využiť aj služby ako vyčesanie psa a poradenstvo v oblasti starania sa o svojich miláčikov. Súčasťou centra bol aj obchod BAF, kde sa dali kúpiť rôzne veci pre psov.

I keď sa kaviareň vďaka svojej atmosfére a službám tešila veľkej obľube, pred pár dňami ohlásila svoj odchod. Kaviareň o tom informovala prostredníctvom Facebooku. V ďalšom príspevku prišli s obsiahlejšou, no tajuplnou informáciou.

Priatelia, labkoši 🐶🐕🐺🐩MLSKAFÉ KONČÍ.Viete, čo za tvora na tomto obrázku? 😉😉😉Kto vie nech napíše, to je odpoveď, čo s…

Gepostet von MLSKAfé am Samstag, 17. Oktober 2020

Obrázok Fénixa má značiť o tom, čo sa s kaviarňou stane. Nám sa podarilo zistiť, že zákazníci smútiť nemusia, pretože kaviareň pripravuje niečo väčšie. Ako by si mnohí mohli myslieť, zatvorenie centra nie je spôsobené koronakrízou. Práve naopak, v HAF.parku sa tento čas snažia využiť čo najlepšie, aby mohli svojim zákazníkom ponúknuť ešte lepšie služby ako doteraz.

MLSKAfé už nebude len kaviareň 

„Momentálne robíme rekonštrukciu kaviarne. Zväčšujeme priestory a pripravujeme veľký projekt. Jedná sa o veterinárnu kliniku,“ prezradila Mia Kurucová, majiteľka kaviarne. Veterinárna klinika bude mať ambulancie a operačné sály, kde sa o štvornohých miláčikov budú starať profesionáli.

HAF.park teda bude miesto nie len pre psov, ale aj pre ich majiteľov. „Budú tu všetky služby pokope. Zákazník bude môcť prísť so svojim psíkom, využiť služby salónu a kým sa náš personál o psíka postará, v pokoji môže pracovať, či sa učiť v našej kaviarni,“ objasnila Mia.

Kaviareň sa opäť otvorí čoskoro 

Kaviareň môžeš podporiť aj napriek tomu, že je mimo prevádzky. Pekáreň totižto stále funguje a mlsky pre svojho miláčika si teda môžeš zadovážiť. Ako prezradila Mia, plánujú robiť aj rozvoz ich výrobkov. „Spolu s vynovenou kaviarňou otvoríme aj obchodík, kde budú všetky potrebné veci pre psíkov. Fungovať bude aj rozvoz,“ dodala.

Zatvorenie prevádzky spôsobilo na Facebooku rozruch, no ako Mia objasnila, o to im išlo. HAF.park totiž prichádza s projektom, ktorý bude ponúkať ešte viac, ako doteraz. Zákazníci sa tak majú na čo tešiť. Rekonštrukcia by sa mala dokončiť koncom novembra, no všetko záleží na momentálnej situácii.

Zdroje: Mlskafe, Facebook

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech