Raj pre cyklistov a milovníkov prírody. Pri výbere bývania myslite aj na voľný čas

gas
Unikátny vnútroblok v Green Corner plný zelene Woodrock Impact Investing

Rezidenčný projekt Green Corner ťaží zo skvelej polohy. Nachádza sa blízko širšieho centra v lokalite Februárka pri Zváračáku. Atraktívne byty sú už v predaji. Aj trávenie voľného času môže byť „green“. Samozrejme, za predpokladu, že máte okolo seba dostatok zelene.

Zeleň na fasáde aj zelený vnútroblok

Green Corner tieto predpoklady spĺňa do bodky. Fasáda, strecha aj vaše lodžie a terasy budú porastené sviežou zeleňou. Súčasťou bytového domu bude netradičná vertikálna záhrada, aká v Bratislave nemá obdobu. Popínavé a stále zelené rastliny, ktoré budú súčasťou fasády aj lodžií, sa vďaka lankovému systému nebudú na budovu upínať, čím sa predíde jej znehodnocovaniu.

Vďaka nezávislému samozavlažovaciemu systému sa nebudete musieť o zeleň vôbec starať. Zabudnite na starosti. Myslite len na svoj voľný čas a relax. Napríklad vo vlastnom zelenom vnútrobloku s oddychovou zónou, kde môžete kedykoľvek načerpať novú energiu. Alebo uprednostňujete aktívnejší oddych? Žiadny problém. 

Picture2
zdroj: Woodrock Impact Investing - Fasáda, strecha aj lodžie obrastené zeleňou.

Mestské parky aj Kuchajda do pár minút

K obľúbenému parku na Ľudovom námestí sa dostanete pešo len za 10 minút. Blízko to budete mať aj do parku na Račianskom mýte, ktorý je po nedávnej rozsiahlej revitalizácii ešte krajší a zelenší.

Alebo sa vyberte do rekreačno-športového areálu Kuchajda, kde si môžete nielen oddýchnuť pri vode, ale aj zabehať, zahrať futbal, plážový volejbal, streetball či pingpong. Vaše deti sa vybláznia na ihriskách a večer si môžete pozrieť dobrý film v letnom kine.

Pekná cesta aj zrekonštruovaná Hájovňa

Milovníci výletov do prírody ocenia, že nablízku sa nachádza Pekná cesta, ktorá je ideálnym východiskovým bodom pre turistiku v príjemnom prostredí Malých Karpát. Ešte predtým, ako sa vydáte po turistických chodníkoch, sa určite zastavte v čerstvo zrekonštruovanej Hájovni.

Po dlhých rokoch opäť slúži ľuďom. Z vynoveného objektu sa stal moderný voľnočasový pavilón s altánkom, vnútorným grilom, vonkajšími ohniskami, detským ihriskom, petangom a zázemím pre turistov a cyklistov.

Cyklistickí nadšenci v siedmom nebi

Ak dávate prednosť mestskej cyklistike, kúsok od domu budete mať cyklochodník, ktorý vás spojí s centrom či inými časťami mesta. V prípade, že uprednostňujete cyklistiku v prírode, nasadnite na bicykel a o chvíľu ste na Kolibe. Bratislavské mestské lesy sú popretkávané hustou sieťou cyklotrás, ktoré vás dovedú, kam len budete chcieť.

Na cyklistov myslel aj projekt Green Corner. Priamo v bytovom dome budete mať k dispozícii veľkokapacitný priestor na odkladanie a aj umývanie bicyklov.

Predaj bytov so značkovým interiérom spustený

Green Corner ponúka 1,5-izbové, 2-izbové, 3-izbové aj 4-izbové byty, ktoré vynikajú skvelým pomerom medzi kvalitou a cenou a tiež vyšším mestským štandardom interiéru.

Vybavené budú veľkoplošnými oknami, bezpečnostnými protipožiarnymi vstupnými dverami, klimatizáciou, laminátovými podlahami značky EGGER s dekorom podľa vášho výberu, interiérovými bezpolodrážkovými dverami značky ERKADO, obkladmi a dlažbou talianskej značky Pastorelli so štýlovým dizajnom a kvalitnými batériami nemeckej značky Hansgrohe. Svoje auto pohodlne zaparkujete v bezpečnej podzemnej garáži.

Ak vlastníte elektromobil, môžete si ho dobiť priamo na svojom parkovacom mieste, čo je u nás stále raritou. Všetky miesta budú mať totiž možnosť nabíjania elektromobilov a budú spĺňať najnovšie predpisy požiarnej ochrany. 

Picture3
zdroj: Woodrock Impact Investing - Moderný interiér priestranného bytu v Green Corner.

Green Corner je dôkazom, že mestský život sa dá perfektne spojiť s pestrými aktivitami v prírode. Využite to. Vyberte si bývanie, ktoré dá vášmu voľnému času zelenú.

Viac na www.greencorner.sk.

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá