Rastislav Káčer neopustil Demokratov kvôli kauze Vlčana, prezradil v rozhovore Naď

  • Jaroslav Naď pre Startitup v rozhovore prehovoril aj o citlivých témach
  • Prezradil, prečo v skutočnosti Rastislav Káčer opustil Demokratov
Jaroslav Naď gestikuluje
Startitup/Matej Hlbočan
  • Jaroslav Naď pre Startitup v rozhovore prehovoril aj o citlivých témach
  • Prezradil, prečo v skutočnosti Rastislav Káčer opustil Demokratov

Po tom, čo vláda Eduarda Hegera prestala oficiálne existovať a vystriedal ju kabinet Ľudovíta Ódora, niektorí z členov bývalej vlády zasadli do parlamentných lavíc.

Medzi nimi je napríklad aj bývalý premiér a líder Demokratov Eduard Heger, ktorého sme vyspovedali v tomto rozhovore. Okrem neho po krachu vlády zmenili job aj niektorí z ministrov, medzi ktorými je aj šéf rezortu obrany Jaroslav Naď. 

Ten pre Startitup v čerstvom rozhovore poodhalil zákulisie nedávnych rokovaní Demokratov s menšími stranami, prekvapil kritikou poslancov a prezradil, aké boli skutočné dôvody odchodu Rastislava Káčera z Demokratov.

Vo videorozhovore sa ešte okrem iného dozvieš aj o šokujúcich vyhrážkach, s ktorými sa bývalý člen vlády musí pasovať. Ako prezradil, množstvo z nich je adresovaných jeho rodine a dokonca kolujú aj v temnej 13. komnate internetu, v tzv. dark webe.

Neúspešné spájanie

Jaroslav Naď ešte ako člen vlády patril medzi jedného z najpolarizujúcejších slovenských politikov, za čo mohli napríklad aj jeho vyjadrenia na adresu protestujúcich počas jedného z protivládnych protestov, ale aj jeho často ostrý slovník v komentároch na sociálnych sieťach.

Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

Zdroje: SME, Aktuality.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá